Alenka v říši divů (2010)

Parádny film! Aj ked mi tam fakt chýbala večšia FANTÁZIA čo sa aj očakávalo pri Alici v krajine zázrakov. 4* možno dávam aj kôli trideé spracovaniu čo bolo v určitých úsekoch filmu dokonalé ! Zhodnotit možem ,že Burton nesklamal, ale ani neočaril !

Alf (1986) (seriál)

Seriál môjho dectva....a dokonca aj dnes si to s radosťou pozriem a smejem sa na alfovi....je to anarchysta!

Americká kletba (2005)

Taký slabší odvar filmu Exorcism of Emily Rose s iným dejom.

A pobežím až na kraj sveta (1979)

Smutný slovenský príbeh o jednom dievčatku a jeho pohľadu na svet. Spolužiaci si s nej robia srandu a znáša to zle, na mňa to pôsobilo ako smutný príbeh, ktorí zachytáva bežný príbeh nebežného dieťaťa. Bežné problémi ľudí na dedinách v starších časoch a na nejakých lazoch bežnou súčasťou života.

Apollo 13 (1995)

Ďalší s filmov, ktorí som prežíval akoby som sám zažil niečo podobné. Chválim vo filme mnoho a mnoho vecí, no v prvom rade určite to geniálne možno až bezchybné prepracovanie technickej záležitosti, logickosti, úpadok morálky na lodi, a morálku ľudí na zemy, fyzikálne vlastnosti(alebo ako to mám napísať), dôverihodnosť hecov . . . . . . možno aj preto tak perfektné, lebo mali s čoho brať námet, ktorý sa zakladá so skutočnej udalosti. Tom Hanks zasa nesklamal....sklame dakedy tento človek ak dostane hlavnú úloho vo filme? Celý film som s otovrenými očami dokorán pozeral a držal palce, aby sa dostali späť na zem (aj keď som vedel ako to dopadne). Po "hladkom" pristaní do mora mi slzi vyhŕkli z očí od šťastia. Pekne prežitý zážitok počas celého filmu.

Assassin's Creed : Lineage (2009)

Ako sa už dá spraviť animácia na počítačoch. Fakt nádhera! Skvelé intro k hre Assassin's Creed II , až mám chuť si to zahrať! výborné scénky!

Ať vejde ten pravý (2008)

Nech vojde ten pravý ! Upírovka ukázaná s iného hľadiska ako sme ho do teraz mohli vidieť či vnímať! Dobré spracovanie a racionálne natočené hororového filmu.

Avatar (2009)

Efekty a spracovanie prírody!!! To je to čo na Avatarovi je dokonalé.

Baba na zabití (2003)

Sranda....pobavil som sa, aj ked si mohli odpustit troška niektoré prehnané situácie....iank dobre !