Kameňák (2003)

Za nápad a pár dobrých scén. Další díly nemá cenu komentovat.

Temný rytíř (2008)

Nejlepší Batmanovský film (zatím). Skvělé obsazení, úžasná hudba jenom ten Two-Face mohl mít více prostoru v příběhu.

Harry Potter a Ohnivý pohár (2005)

Asi nejlepší díl, který má vše vtip,napětí a skvělé obsazení. A bohužel zahájil kariéru Roberta Pattinsona. Vše má své plusy a mínusy.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Jediný díl Harryho Pottera u kterého jsem opravdu čekal až skončí. Rozhodně nejslabší díl, který má jediný klad a to ponurou atmosféru.

Podfu(c)k (2000)

Skvělé obsazení a vtipy. Podobných filmů by mělo vznikat víc. Mimochodem nejlepší role Brada Pitta vůbec.

Lidice (2011)

Na české poměry skvělý snímek s nádhernou hudbou, který se neštítí ukázat co vše Němci dokázali pro pomstu.

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Co do akce a humoru lepší než jednička dějově už to bylo slabší. Ke kladům filmu patří i to, že Watson má v ději více prostoru než předtím a má i lepší dialogy s Holmesem. Navíc se zde nachází jedna z nejlepších svatebních scén za poslední dobu.

Sherlock Holmes (2009)

Originální, vtipné se skvělým obsazením a hudbou. Guy Ritchie prostě umí takovéto filmy.

Záhada Blair Witch (1999)

Jediný horor po jehož konci jsem měl strach jít spát. Kdyby víc hororů mělo podobnou atmosféru byly jedny z nejlpeších filmů vůbec.