Eurotrip (2004)

Přehnané, nesmyslné, místy trapné, ale vtipné. Situce, které probíhají v tomhle filmu, opravdu nedokážete ani náhodou předvídat, a to je v tomto případě velké plus, protože díky tomu se zasmějete i vtipům, které by vám za normálních okolností nejspíš vtipné nepřipadaly. Nenadchne, neurazí. Výsledný dojem bych pospala asi takhle: "A tak jako bavila jsem se, no."

Škola rocku (2003)

Jack Black nikdy nepatřil mezi moje oblíbence, ale po tomhle filmu jsem na něj změnila názor. Dělá tu ze sebe blbce takovým způsobem, že zasmát se mu musí prostě každý :-). Je to příjemná komedie s příjemnými písničkami a příjemným typem humoru, můžu doporučit.

Poslední plavky (2008)

Tak tomuto filmu můžu říct pouze to, že mě skutečně zklamal. Vzhledem ke Čvrtníčkovi v hlavní roli jsem očekávala dobrou komedii, ale tohle je opravdu podprůměr, při němž celou dobu čekáte, až se film rozběhne. A pak najednou přijde konec a vy si řeknete "To je VŠECHNO?!" Hvězdičku dávám za ústřední filmovou písničku od Fanánka, která jediná mě pobavila tak, že jsem si ji hned po příchodu domů musela stáhnout.

Někdo to rád blond (2004)

Moje hodnocení je, vidím, docela ojedinělé :-). Ano, je to bizarní film. I tech pár situací, které nejspíš měly být míněny vážně, na mě působí jako parodie. Přesto jsem se výborně pobavila a Někdo to rád blond matří mezi moje nejoblíbenější komedie. Zápletka veškerá žádná, celý film je zkrátka o humoru. Ale ten stojí za to. Film na odlehčení, který doporučuji zkouknout ve chvíli, kdy nemáte chuť nad příběhem přemýšlet, ale jenom se bavit.

Muzikál ze střední (2006) (TV film)

Nelze komentovat jinak, než: Děti (a zvláště dívky) 10 - 16 let - budete nejspíš nadšené. Ostatní, nedívejte se, pokud nechcete vidět podprůměrnou slátaninu proloženou prostoduchými písničkami.

Lemra líná (2006)

Pár jakž takž vtipů, předvídatelný průběh i konec filmu a S.J.Parker v hlavní roli.. to není moc lákavá nabídka. Jedna z milionu amerických komedií, které neurazí, ale nezanechají v člověku ani tu sebemenši stopu či chuť podívat se na film znovu. Pokud v televizi není nic lepšího, tak si to teda pusťte :-), jinak nedoporučuji.

Snowboarďáci (2004)

Naročný divák bazírující na bezchybných hereckých výkonech a hluboké myšlence filmu či překvapující pointě si tady pochopitelně na svoje nepřijde. Je to ale příjemná komedie s lehce (i těžce :-) přisprostlými vtipy, které tedy pobaví jen určitou skupinu lidí. Celý film je na těchto vtipech postavený, takže ho logicky nedoporučím lidem s výše zmíněnými požadavky, ani lidem, co nemusí onen lehce úchylný humor. Ostatní se ale dobře pobaví.

Kvaska (2007)

Tohle je podle mě jeden z filmů, kde Lucie Vondráčková dokazuje, že je lepší herečka než zpěvačka. Ze všeho nejvíce mě zklamal konec, člověk v průběhu celého filmu čeká nějaké rozuzlení, ale zakonečení je "takové nijaké". Jinak jsem se docela dobře bavila, pár vtipů je vyloženě nezapomenutelných, písničky poslouchatelné :-).