Bledé modré oko (2022)

Hrozná nuda! Príbeh je fádny, nezaujímavý, dejová osnova slabá. Ako kriminálka celé zle, na horor a thriller tento snímok postráda atmosféru. O napätí sa baviť ani nemôžeme. Záverečný zvrat odohrávajúci sa posledných 30 minút je fraška!

Vřískot (2022)

Nostalgia pretkaná miestami klišé. Nie je to zlý film, ale niektoré legendy treba nechať spať.

Studio 666 (2022)

Amatérska kravina s blbým príbehom a tie nadávky to akože je tá komédia. Úplne zbytočný film.

La Llorona (2019)

Absolútne mimo od niečoho čomu sa hovorí horor, žiadne napätie, žiadna atmosféra. Komorná dráma so slabým príbehom.

Wednesday (2022) (seriál)

Ako Harry Potter v sukni! Ale je to temnejšie, zaujímavejšie, bez balastu, zábavnejšie a má to šmrnc! Jenna Ortega je na zjedenie!

Candyman: Ďábelský přízrak (2021) odpad!

Hnusný rasistický film! Pár jedincov z afroamerickej komunity opäť chce dokázať, že kto sa narodí čiernej pleti je dopredu nevinný. Sorry, ak niekoho urazil môj komentár, ale ja to vidím presne takto!

Batman (2022)

Nový Batman je katastrofa! Príbeh je nudný, neprehľadný, dejová línia je slabá, je tu veľa postáv čo zasahujú zásadne do deja. Objasnenie pointy je naivné. Emočné vzplanutie Batman - Catwoman je trápne, sama Catwoman je totálne zbytočná. V niektorých momentoch je to iba holá fraška.