Zločiny Velké Prahy - Zmizelá (2021) (epizoda)

Je mi ľúto všetkých tvorcov tohto seriálu, od filmárov, cez hercov, komparz až po catering. Seriál ma prestáva zaujímať.

Údolí slz - Stuck on the Hill (2020) (epizoda)

Po relatívne dvoch zaujímavých epizódach prichádza nezaujímavá a nudná. Snáď ich nebude viac, pretože seriál sa ma emočne nedotýka a preto okrem vojnových scén ma ani veľmi nebaví.

Last and First Men (2020)

Zbytočný film! Zvuková stopa možno prezentuje svojím spôsobom sci-fi scénu a ako rozhlasovú hru by som si ju vypočul, ovšem pohyblivé obrázky sú pre mňa nič hovoriace betónové ornamenty.

Bloodshot (2020)

Naivný a hlúpy akčný príbeh, v niektorých momentoch silne trápne scény. Zrod ďalšieho komiksového hrdinu sa podľa mňa nepodaril.

Aladdin a lampa smrti (2012) (TV film) odpad!

Lacné a škaredé. Očakával som stratu času a to som aj dostal.

Zločiny Velké Prahy - Pekelný stroj (2021) (epizoda)

Prvotná kriminálna zápletka priam skvelá, lenže všetko to je obalené v nudnom šate telenovely. Naozaj nikoho nezaujímajú rodinné problémy hlavných postáv a samotné naťahovanie sa s pánom Poulíčkom je fraška.

Sviňa (2020) odpad!

Arpád Soltész ako autor knižnej predlohy si kopol do všetkého čo sa nepozdáva jeho presvedčeniu, posplietal piate cez deviate a toto je filmový výsledok. Vypol som po 15 minútach.

Časové pásmo bylo změněno