Bright (2017)

Netflix je sračka! Neskutočný guláš všetkého možného a nemožného, filmári nám od začiatku podsúvajú príbeh v štýle ako keby sme už poznali niektoré indície dopredu, naozaj veľmi chýba vysvetlenie niektorých udalostí a do toho všetkého prichádza neschopnosť Netflixu rozprávať príbeh. Snímok nudí po necelej hodine a tam niekde sa stratil aj zdravý rozum ktorý ako tak držal dejovú líniu na hrane sledovanosti.

Vražda před večeří (1972) (TV film)

Nezáživný krimi príbeh, ktorý nemá čo ponúknuť. Chýba atmosféra, tempo a vlastne skoro všetko čo by robilo príbeh zaujímavým. Súhlasím s názorom, že bez obrázkov by to bola iba priemerná rozhlasová hra a možno by to tak bolo lepšie.

Svět podle Daliborka (2017) odpad!

Absolútne nepozerateľná záležitosť! Nechápem či ide o recesiu, dokument a či o trápnu komédiu.

Specialisté (2017) (seriál)

Bohužiaľ každá časť, ktorú som videl má tú istú vlastnosť a tá ma núti túžiť po skorom konci. Príbehy sú nevýrazné, bez tempa a atmosféry. Postavy sú sama kapitola o sebe... Jakub Štáfek a Jan Zadražil miestami až trápne smiešni (bez urážky páni!).

Jupiter vychází (2015)

Snímok zabíja samotný príbeh a trápna Mila Kunis, ktorá sa tvári všade rovnako šeredne a naozaj nechápem ako môže vlastne byť herečkou. Snímok som nedopozeral, pretože som nerozumel veľkému množstvo rôznych druhov postáv, dialógy mi miestami pílili uši a boli podávaná tak ako keby som vedel od začiatku o čo tam vlastne ide.

Pan (2015)

Rodinná fantasy, ktorá funguje do polovice minutáže. Potom žiaľ prestáva baviť, divák sa nudí a nakoniec nepríde ani žiadne poriadne finále príbehu.

Nevěsta na útěku (1999) odpad!

Pretty Woman na pokračovanie? Také niečo... nemám rád romantické komédie, pretože ženy z toho hlúpnu.

Pod vysokým napětím (2015) odpad!

Travolta a jeho predstava Armageddonu a jeho vlastná obeta, alebo ako mám tomu rozumieť? Príbeh obyčajné klišé, nezáživné rodinné príbehy... proste nudná rodinná dráma a akcia kde sa hrali na niečo na čo nemali s absolútne trápnym záverom.

Il falco e la colomba (2009) (seriál)

Od talianskych filmárov som očakával oveľa lepší výkon, ale zmohli sa len na hlúpu frašku. Do toho všetkého lacné exteriéry, trápne bojové scény z ktorých mi je zle a násilým vnucované emócie.

Divoké historky (2014)

Divoké historky ako poviedkový film nesklamal, ako príspevok do klubu "mám rád čierny humor" silne zaujal. Osobne preferujem prvú poviedku, ktorá dominuje nad ostatnými. Kto má rád čierny humor, určite musí vidieť tento snímok.