Laciný detektiv (1978)

Snímok s potenciálom na dvadsať minút. Po tomto čase príbeh stráca na vtipe, prestáva byť zaujímavý a ako paródia je to fraška.

Lev v zimě (1968)

Silne nudná dráma založená iba na dialógoch, žiadne napätie a pochabá zápletka... a dokonca postrádam historickú atmosféru. Snímok je iba sfilmovaná divadelná hra bez duše kinematografie.

Přátelé Bermudského trojúhelníku (1987)

Nepodarený či skôr veľmi nezaujímavý sci-fi snímok. Prvú poviedku som zvládol, nebola nič extra... teda skôr naopak, bola skoro o ničom. Druhú som nezvládol, tá bola už o ničom... a viac som sa už nepozrel na tento film.

Gamer (2009)

Príbehovo nezaujímavé, bez atmosféry a gradácie zápletky. Charakter snímku, že "zle postrihaný videoklip" je na mieste. Podľa mňa zbytočný príspevok do sveta kinematografie.

Lord Jim (1965)

Snímok je príliš dlhý na kvalitu príbehu, ktorý ponúka a dobrodružstvo nie je na takej úrovni aby diváka bavilo po celý čas.

Dva Jakeové (1990)

Sklamanie. Nečakal som síce nič ambiciózne, ale nemilo ma prekvapila celková zamotanosť príbehu a následná nuda s množstvom rôznych postáv, z ktorých viac je zbytočných. Neviem či Jack Nicholson nezvládol réžiu, alebo bol scenár prekombinovaný.

Vikingové (1999)

Na tento snímok mám slabosť. Videl som ho asi dvadsaťkrát a stále ma baví. Solídne historické dobrodružstvo s plne funkčnou atmosférou, napätím a mysterióznym nepriateľom.

Omega Doom (1996) odpad!

Horšie ako Odpad! Tak toto je absolútna blbosť. Jeden z najhorších filmov čo boli kedy natočené.

Detektív Karol (1981) (seriál)

Detektív Karol... ach jaj, krásne nostalgické spomienky na mladosť. Kultová náučno - vzdelávacia relácia pre deti a mládež. Absolútne odcudzujem názory, že išlo o nejakú "štb" reláciu!

Coluche, příběh jednoho chlápka (2008)

Coluche... známy francúzsky komik, ktorého vlastne za hranicami rodnej krajiny nikto nepoznal. Možno aj z toho dôvodu mi tento snímok nič nehovorí a nemá potenciál ma osloviť.