Skalní v ofsajde (1960)

Jedna z najlepších komédií z našej kinematografie. Skvelá zábava, ktorá očarí diváka aj po rokoch a predpokladám, že táto klasika ešte dlho bude vyrábať úsmev divákom na ich perách.

Zázračný hlavolam (1967)

Priemerná letná detská komédia, ktorá rokmi stráca kvalitu a atmosféru uvoľnenia a pohody.

Kód Omega (1999) odpad!

Film vznikol v produkcii najväčšej americkej kresťanskej televíznej stanice TBA - Trinity Broadcasting Network. Pre neočakávaný komerčný úspech filmu Kód Omega v roku 2001 nakrútili aj jeho pokračovanie Megiddo: Kód Omega 2.(oficiální text distributora) - masírovanie mozgov od TBA a označiť tento snímok, že je to komerčný úspech je najväčšia blamáž kinematografie.

Megiddo: The Omega Code 2 (2001) odpad!

Niekoľko týždňov mi masírovali mozog reklamné spoty na tento snímok, som bol celý bez seba a túžil som ho vidieť hneď! Po rokoch som sa konečne dostal k tomuto snímku a zažil som nepríjemné sklamanie... všetko čo ma fascinovalo už som videl v traileroch a dej okolo toho bola len biedna omáčka bez chuti.

Heidi (1965)

Rodinný film so všetkým čo k tomu patrí... na druhej strane akúkoľvek formu Heidi neznášam.

Bučkovi - slunce, seno, vesnice (2013) (pořad) odpad!

Ďalšia relácia ktorá dokazuje mladej generácii, že stačí sa chovať ako kretén a vždy sa nájde nejaké televízia, ktorá zaplatí za také divadlo.

Slunce, seno, slanina (2013) (pořad) odpad!

Ďalšia reality show čo vychováva novú generáciu retardov!

Kletba z temnot (2012)

Sklamanie! Ďalší tuctový snímok, ktorý sa zaoberá témou ktorá bola x-krát a omnoho lepšie spracovaná. Bez napätia a atmosféry, mrazí ma akurát z nudy.

R´ha (2012) (amatérský film)

Dejovo nudné a ak dostanete do oka grafiku snímku tak podpriemerné... Ok, však ide o amatérsky film... ale čo tie chvály?!

Černá hodina (2011)

Pointa bola celkom dobrá, ale samotná realizácia, atmosféra, vyrozprávanie príbehu až po cynické hlášky je len biedny obraz. Dejovo to radím k priemerným béčkovým hororom, ale celkový dojem je horší.