JAG (1995) (seriál)

Prvé série určite vynikajúce, potom úroveň klesala... Zo seriálov z vojenského prostredia určite to lepšie, nechávam hodnotenie za 4* pre kvalitné a zaujímavé časti z prvých sérií.

Pensacola - Zlatá křídla (1997) (seriál)

Seriál veľmi neoslovil, postrádal atmosféru akú vniesol do obývačiek divákov predchodca J.A.G..

Méďa Béďa (2010)

Dosť nudný rodinný film... Yogi je niekedy mierne uletený a niektoré postavy sú mierne hlúpe až trápne.

Slavné historky zbojnické (1985) (seriál)

Vďaka tomuto seriálu som sa dozvedel, že ma za mlada volali podľa Jana Jiřího G. :-)

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Od Timura sa nedá čakať nič skvelé... jeho Nočná a Denná hliadka je dosť dobrým dôkazom, že si zmýlil povolanie. Tento snímok trpí na slušnejší dej a zápletku. Niektoré scény však boli úchvatné... vďaka trikom a práce kamery.

Abraham Lincoln vs. Zombies (2012) odpad!

Gratulácia k ďalšiemu skvelému snímku! Neuveriteľné, že fantázia retardovaných z ASYLUMu nemá hraníc!

Hotel Rwanda (2004)

Silný príbeh natočený podľa skutočných udalostí... páčia sa mi takéto filmy, kde bez zbytočností sa ukazuje holá pravda.

Jantarová komnata (2012) (TV film) odpad!

E=mc2 ako akčný hrdina s paralyzérom... ó môj Bože! U Nibelungov išlo o dobrodružstvo, ale tu pridali nemecké chápanie akčných scén a to je koniec zdravého rozumu.

Záhada Severního moře (2011) (TV film)

Bettina je sympatická baba, aj by som jej fandil keby nehrala v takýchto omyloch. Je to proste film, ktorý je zaujímavý pokiaľ máte nudné popoludnie a nechce sa vám spať. Vo svete tv produkcie si myslím, že sa nestratí... sú tu oveľa horšie snímky a hlavne v posledných rokoch je naozaj veľa katastrofálnych katastrofických filmov a z toho pohľadu tento patrí k tým lepším.