Auta 2 (2011)

Mezi klady druhého filmu Auta řadím odchýlení od hlavního tématu (tj. závodů) a změna hlavního hrdiny, což mnoho pokračování k výborným filmům neumí! Přesto v porovnání s prvním dílem je to prostě jiná liga, už v tom pocitu na konci filmu, kdy v jedničce dokoukáváš poslední scény s tím blaženým pocitem, že Tě film totálně vtáhnul do děje, se ve druhém neopakuje a to je ten největší rozdíl.

Pařba v Bangkoku (2011)

Rozhodně Hangover II. nebyl lepší než jednička, ale úroveň si drží stejnou, akorát každý z nás čekal ještě větší nářez než posledně a to jsme holt my Češi. A pokud se vyklube třetí díl a završili bychom to trilogií, tak bych se určitě rád podíval.

Pan Popper a jeho tučňáci (2011)

Jednoduchý rodinný film, který sice neoslní, ale také neurazí. Pokud se rozhodnete podívat na pana Poppera jen díky Jimovi, tak bych se nebál zklamání.

Pan Bobr (2011)

Celkově mě Pan Bobr neuchvátil, ale odnesl jsem si z tohoto filmů pár dobrých poznatků. Např.: Mel Gibson je výborný herec, který mi nebude vadit i kdyby hrál starého houmlese a Jodie Foster je nečekaně zajímavá režisérka, od které bych žádal ještě více filmů.

Strážce pořádku (2010) (seriál)

Pro seriály je skvělé, když se filmové hvězdy dokáží „snížit“ na televizní tvorbu a může z toho vzejít spousta dobrých věcí. A proto se mi Timothy Olyphant jeví jako veliký sympaťák.

Blade Runner (1982)

Po přečtení několika komentářů se i divím, proč se mi Blade Runner nelíbil. Bezdějovost mi lezla krkem a to že jsem se na to kouknul, až teď v roce 2011 tomu taky moc neprospělo. Navíc se musím zeptat, jak může být tento film 95. nejoblíbenějším filmem na CSFD. Asi bych to měl zhlédnout ještě jednou.

Vřískot 4 (2011)

Pro mě je Scream 4 úspěšným pokračováním, u kterého jsem se dobře pobavil.

Šéfové na zabití (2011)

Nepřeplácaná americká komedie, která mě celkem mile překvapila. Asi si tenhle film nebudu za pár let pamatovat, ale zhlédnutí litovat nebudu.

Green Lantern (2011)

Z hereckého obsazení šel skoro i respekt, ale co měl znamenat ten chabý děj? I moje babička by poznala, že scénáristi nad tímto filmem nestrávili zrovna mnoho času a poslala by je do šípku. A pro mě je to neomluvitelný, jelikož tento film udělá jinak skvělým hercům jen špatnou reklamu.

Půlnoc v Paříži (2011)

Není nic lepší než si tento film zhlédnout někdy k večeru s milým doprovodem v kině. Owen Wilson, váš kamarád, vás určitě nezklame a navíc se seznámíte se starými známými, na které byste určitě neměli nikdy zapomenout. Navíc na vás můžou kladně působit záběry půvabné Paříže a vaším uším by mohla lahodit příjemná hudba.