Zpráva (2020)

Holu kost, teda pardon klasicky holokaust ja nijak nespochybnujem. Stal sa, najodpornejsi zlocin v dejinach ludstva. To dnes ale vie kazdy : 67 %

Bezcitní lidé (1986)

Slusna dobre odsypajuca americka komedia s namakanym danny DeVittom a Bette Midlerovou. symapticka dvojka, ako odreagovacka stale ucinne i po rokoch. Judge Reinhold /Beverly Hills cop 1 - 3/ - uz vtedy bolo vidno, ze hrat nevie   : 69 %

Krvavě rudé nebe (2021)

To lietadlo  a ludia v nom si uzili svoje. Mohli tam byt ako bonus aj hady v lietadle, ako ten znamy film   : 40 %

Milenec je zločinec! (2008)

Nechapem ludi, ktori to nadhodnocuju, brutalne to v kinach zhorelo a je mi jedno ake zname drzky tam hraju. Prepadak, tento film musi mat brutalne komplexy menejcennosti, menejcenny film, podradny    : 5 %

Čistá barva (2006)

Cira pohoda, hodne klise, hlavne ide o oddych a malovanie.   68 %

Štěstí z 29. ulice (1991)

Jeden z prvych filmov George Galla ako rezisera. Bola tu vyhra v loterri, ale on sa potom zachoval rozumne  Bez chlastaciek, bez brutalneho minania penazi, bez hyrivosti a orgii. Skor take monology prevladaju, film nema strhujuci dej. Gallo sa ukazal ak oreziser- rutiner   : 67 %

Občanská policie (1976)

Dalsi film, ktorym Jean Michael Vincent /mechanik zabijak 1972/ dokazal, ze bol mimoriadne spatny herec. nedaju sa od neho cakat herecke vykony, to ani omylom. Dialogy casto hodne slaboduche, George Armitage ako reziser tiez nema talentom na  povedzme Bergmana alebo Antonioniho. Armita45 % ge proste nie je Welles, ze jo  : 45 %

Láska na ostří meče (2008)

Mno jo, cinsky Romeo  a Julia, chybaju tu  cinska Sipkova ruzenka, cinske Tri oriesky pre popolusku .. uz fakt k dokonalosti chybal len cinsky Šejxpír. Moc Cinanov  na mna. SR je europska krajina a porovnavaciu bazu ma Europu.   40 %

Revenge of the Cheerleaders (1977)

Tuctova americka komedia  zo 70. rokov. Typicky zivot US mladeze, az moc na mna vybafla US mentalita a je dobre, za nasa europska je od nej dost vzdialena. Taketo filmy potvrdzuju priciny dost velkej vzdialenosti US mentality a mentality CZ a SK. Zacinal tu mlady Hasselhoff /Baywatch 1989/   : 50 %

Scrubbers (1982)

Najlepsi film Mai Zetterling ako reziserky. Hlavne par scen sa oplatilo pozriet   : 6 6%