Anděl smrti (1990) (TV film)

Typicky produkt 90s - matka, syn a vrah. Prenasledovanie, kopa nudy, blbe dialogy - pravom  zapadlo a dnes nech uz na to dalej sada prach   : 5 %

Tři na cestě (1987)

Infantilna komedia z konca 80. rokov. Carlos  estevez vtedy mal relativne dobre obdobie   : 35 %

Na rybách (1997)

Joe Pesci a Danny Glover taku rybu ulovili, ze fotografia vazila 3 kila!  65 %

Nejlepší léto mého života (2008) (TV film)

Ludia su dnes zmlsani, nevedia ocenit pravu filmarsku pohodu. posledny film Billa Nortona - a rozlucil sa slusne. Klud, pohoda, kafe, kto chce cigaro ... tak to mam rad   : 68 %

Nájemník (1976)

Nebudem tu vypisovat litanie ani odborne filmovo - teoreticke termity. Som jednoduchy, len laik - nedouk, v zivote som nestudoval filmovu teoriu a nie som absolvent FAMu ani FFUK - ani jednej filmovej katedry. Jeden z tych genialnych filmov na temu, ked sa clovek nastahuje do noveho bytu, neciti sa byt vo svojej kozi. Tu je to dovedene do masakrov. 100 %

Africká legenda (1985)

Tie dinosaury boli tak umele, ze sa to nedalo prehliadnut. Potom akcne sceny len samoucelne. Rezisersky je film uplne bezradny   : 5 %

Octaman (1971) odpad!

Najlepsie horory sa tocili  v neprekonatelnych 70. rokoch, ovsem tento film k nim urcite nepatri. Tie gumenne masky boli na smiech   : 0 %

More American Graffiti (1979)

Bill Norton je dodnes pravom zabudnuty reziser  - aj na zaklade tohoto filmu. Nic nesuvisi s nicim, rezia je amaterska az strach ...... tempo nudne, no, mal som problem to dopozerat   : 40 %

Zoufalci (1947)

Tentokrat ide o ciro priemerny noir film. Oni dvaja /muz a zena/ su na uteku pred gangstermi ba dokonca i pred policiou, s  ktorou odmietaju spolupracovat. Nebralo ma to, utek  bol vlazny, bez napatia, bez tempa ... potom ani ta prestrelka uz neurobila dojem, takze vysledkom je sivy sdivy priemer  : 55 %

Tarzan and the Slave Girl (1950)

Lex Barker bol dlho znamy ako Tarzan - az v 60. rokoch prisli tie notoricky zname filmy s Pierrom Brice -om  : 30 %