Super Mac (2010)

Tak Val Kilmer /Lovci Lvu/ sa zaplietol uz i s jadrovymi hlavicami - a isty stary chlap na dochodku sa musi vratit, lebo ... sak to treba pozriet. Za mna teda hodne slaboduchy namet, zase sa zachranuje svet - ale to tu bolo uz snad v 1000 dalsich filmoch : 20 %

Mariňák 2: Bitevní pole (2014)

Celkom slusne natocene, aj tie prestrelky funguju .. len medzi kecami ich mohlo byt trochu viac ..... 40 %

S.W.A.T.: Under Siege (2017)

Za najlepsi film rezisera Tonyho Giglia povazujem Timber Falls 2007, toto je uz vyslovene - koadost uzivatelov pise - podfinancovane becko. No a ked ma clovek malo financii, musi sa obmedzovat, ze jo, triky tiez zhltnu svoje a co sy tyka velkolepej akcnej sceny - an tu mozeme rovno zabudnut. Michal Jaj Biely sa aspon vyzna do rvacek, prestrelky mu tiez idu, akurat ze su dost monotonne a o chvilu prestanu bavit. Co uz , Tony Giglio este nie je stary reziser /to taky Rydly Scott ma vyse 82/, hadam este nieco namakane natoci, sledovat dalsiu tvorbu : 40 %

Supercross (2005)

Kompletny financny prepadak, viac nema zmysel k tomu pisat - snad len nech na to dalej sada prach v najtmavsom a najplesnivejsom kute archivu : 2 %

Rande s upírem (2000) (TV film)

Slaboduchy film o tom, jak deti chcu z domu dostat matku prec .... lebo maju svoje zalezitosti.Tak jej dohodnu rande s kym, to nech si uz kazdy pozrie : 38 %

Johnny Tsunami (1999) (TV film)

Slaby film o tom, jaxi Vermomnt ziskla srdce mladeho snoubordistu ... no a ja som doposial myslel, ze to vermont si smie oblubit snoubordistu a nie naopak ...... 15 %

Santův malý pomocník (2015)

Tak ja osobne suhlasim s Freddym, o tom chlapikovi - Vianoce su niekedy zvlastne obdobie, obdobie, kedy zo seba dokaze mlady Mike Mizanin, ktory je bezne ukecany, zapskly, neprijemny, otravny ,protivny - no a tento chlap dokaze na Vianoce zo seba dostat to najlepsie co v nom je. Akurat ma zmiatlo to, ze k Vianociam u mna patri sneh, zasnezene stromceky ..a tieto vianoce sa odohravaju v subtropickej casti USA kde su zasnezene Vianoce proste sci-fi. Aj tak dobry film, oplati sa to mat a vidiet, oddychovka jak ma byt : 69 %

Uchovat si tvář (2004)

Alice Wu ako reziserka teda nebude talent, pozeram. cele je to take okokeby odbite, bez stavy, s mizernym tempom a planymi hereckymi vykonmi ...a k tomu este kopa vatovo planych plkov ... ja rychlo spoznam kvalitne dialogy, toto malo od nich na desiatky kilometrov daleko : 15 %

Královny plesu (2011) (TV film)

Gil Junger je evidentne podpriemerny reziser, cele je to neskutocne nasiaknute stupidnym scenarom ..... toto uz ani nie je konzum, to je ciry ubohy podpriemer : 2 %