Tajemství meče (1991)

Eric Roberts ako majitel prestiznej sermiarskej skoly, ktora je patricna tvrda a brutalna. Robertsa povazujem za herca, ktory nikdy nevedel hrat, a vo filme to pekne vidno. Moc som nepochopil, co sa stalo v minulosti, odkial pochadzaju korene tej ich neznasanlivosti ... kazdopadne jeden z najlepsich filmov rezisera Dzeremy Kagan. : 70 %

Jednou ranou (2013)

A ja ze si pozriem dobry film so Samom DobrouSkalou, a ono taka konina z toho vysla. Este ako jo, uprssane malomesta mam rad... len som doteraz nepochopil co presne rozviril ten jeden vystrel ...... a mam silne podozrenie, ze to netusi ani samotny scenarista´. 20 %

Blood Shot (2013)

Ono sa to bere fakt vazne .. ja berem vazne aj moje hodnotenie : 4 %

Útěk časem (1997)

Nejak som si nevsimol, zeby roku 2018 bola tato planeta bojovym polom ... no nic, reziser a herci vsak tvrdia, ze je .. tak potom kej je, tak je. Len ma nebavil ten koncept niekoho vyslat v case aby zmenil .. co vlastne ? Sak ani neviem, cele to bolo take zamotane, Bradley Cooper hrta nevie, par rvacek potesilo ...a vydalo na sivy, sedivy priemer . 50 %

New York, New York (1977)

Krasny film plny jazzu, navyse v New Yorku 1945 - uz vtedy platilo, ze to mesto nikdy nespi ..... milovnik jazzu si pride na svoje . 89 %

Phantom (2013)

Ukecany ponoerkovy film, zas sli tvorcovia vysoko, ako tomu bolo u Dudikoffa tusim - ten tiez siel vysoko, riesil hodne vznesene temy -a dopadl tak jak dopadol. menej je niekedy viac, nebavili ma ani tie kecy o tom, jak ma jeden chlap v rukach osud celeho ludstva : 25 %

Astronaut: Poslední pouť (2012) odpad!

Otrasny film, jo a dvaja kozmonauti sa zasadne do vesmiru neposialju , ze preco? Ponorkova choroba, hlavne ak tam maju byt 12 rokov ...... skoda slov, takmer cele zle : 0 %

Mrazivý lov (2019)

Zase vlky hraju zlu rolu vo filme. keby aspon v dobrom filme, ale vo vyslovene podpriemernom lacnom becku. Mam rad zimne filmy, ked je vonku minus 20, sneh vrzga pod nohami a musim pravidelne behat k peci abych nezamrzol. No ale tu mi ta zima prisla jaxi umela, Film ma nebavil, Hackl to rezisersky len odbil, fakt len cira rutina, bez invencie ....vlci ma nebavili a ani ta nahanacka. A pricom vlk je sam o sebe majestana fauna. A pritom to zcalo dobre, autickami a poriadnou auto nahanackou : 20 %

Bar Florentine (1999)

Nick Stagliano ako reziser zacinal dobre ..... partia stamgasotov chodi do hospody a tam melu hovna .......asponze sa zhodli na jednom, co ja uz dlhodobo tvrdim : Zivot mam rad, aj ked stoji niekedy za hovno : 62 %

Gangster Caine (2011)

T 1000-ka je byvaly clen gangu a ma dceru, no ty pico ... teda zase pardon, chcel som napisat div sa svete , aspon ta akcia sa dala pozerat : 42 %