Bohové a monstra (1998)

Geniální zpracování posledních dnů života režiséra kultovního Frankensteina.

Halloween III (1982) odpad!

To, že se zapomělo na skvělou atmosféru bych ještě pochopil. Překousl bych i to, že tvůrci nerozvíjeli příběh Mika. Ale nikdy jim nezapomenu, že v tom filmu Myers nebyl.

Halloween II (1981)

První díl jsem neviděl, ale tohle je něco super. Hned od začátku se film odehrává ve zběsilém tempu. Mike Myers pomalu chodí a vraždí, ostatní utíkají a umírají. Pět hvězd nemůžete vidět protože po letech to už přeci jen není tak strašidelné.

Vetřelec ³ (1992)

Třetí díl vetřelce mě zaujmul nejvíc. Perfektně zpracované pokračování, které se vrací ke klaustrofobické atmosféře a přidává spoustu nápadů.

Šaman (1992)

Nadprůměrný film jehož děj se motá kolem Conneryho-a to je dobře.

Goldfinger (1964)

Nejlepší, nejznámější a nejbondovější bondovka.

Vetřelec: Vzkříšení (1997)

Série o vetřelcích je snad jediná s terminátorem, ve které se všechny díly podařili a každý měl něco zvláštního v sobě o čem se hodně diskutovalo. Zatím poslední díl je toho důkazem. Co bude dál? Proč se stále pokoušejí chovat a pěstovat vetřelce? Proč nový druh vetřelce zabil matku? Snad nám na to odpoví další díly.

Vetřelci (1986)

Tohle je pořádná akční sci-fi super bomba od mistra Camerona, kterou jsem měl možnost spatřit ve speciální edici, ale přesto přezevšechno mi připadá horší než původní film.

Lepší už to nebude (1997)

Jack Nicholson je borec a tohle je postava jako udělaná pro něj.