Sběratel polibků (1997)

Výborná krimoška. Gary Fleder sice velká hvězda nebyl, ale tohle se mu i v kombinaci s jako vždy perfektním Freemanem povedlo. 80%.

Eskorta (1989)

Podobnejch filmů okolo studené války bylo natočeno nespočítaně.Andrew Davis pak jako dobrej rutinnér natočil napínavý vyprávění, který už v době vzniku nemělo šanci na větší úspěch, natož dnes. Ale něco do sebe to má. 60%.

Double Team (1997)

Podobnejch nákladnějších filmů s Van Dammem moc není. O to víc si jich cením. 80%.

Ronin (1998)

Nejlepší film Johna Frankhenheimera po French connection 2. Bez diskuze. 80%.

Glimmer Man (1996)

Tohle se Stevenem ještě dobrý. 80%.

Den nezávislosti (1996)

Já mám tohle rád. Ten druhej film byl už krutě zbytečnej. Doba už je jinde. Ale tohle si rád připomenu. 80%.

Likvidátor (1996)

Začátek pěknej, film dobrej. Některý scény až parodický. Ale Chuck Russell se tady s ohledem na svou filmografii vytáhnul. 90%.

Operace: Zlomený šíp (1996)

Travolta je sice eso, ale Slater  za ním příliš neklopýtá. Je to bomba, která má ještě těch Johnovejch vychytávek z domoviny spoustu. Nedám na to dopustit. 100%.

Nájemní vrazi (1995)

Pod slova Korbitche22 se musím jen podepsat. Bije až do očí herectví Slye a Banderase. A toho španěla vůbec nevyhledávám. Film ,kterej na čtyřech udržím jen tak tak. 80%.