Královny kupónů (2021)

Asi bych mohl jít s hodnocením o hvězdu víc, ale ten tlustej bambula, a nesympaťák Vaughn, doslova odpálili tenhle film. Sympatie diváka maj samozřejmě dvě buchty, co okradly korporace, který okrádaj zákazníka. Nic moc. 40%.

Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství (2022)

Já nic nečekal, a dostal jsem alespoň málo. Trikově jako vždy dobrý, ale ty příběhy jsou spíš zmateček. Tyhle filmy mě baví míň a míň. 40%.

Pes (2022)

Přiznám se, že vzhledem k obsazení jsem to čekal o chlup lepší. Na tohle vmžiku zapomenu. 50%.

The Gray Man (2022)

Je jasný, že platy herců tenhle projekt rozpočtově slušně přifoukly. Na druhou stranu přes slabší rozjezd je ta druhá půlka poměrně vydařená. Některejch věcí si všimnete, a i když jsou přitažený za pačesy, tak já to dokážu přejít. Další nechápu stížnosti jedinců pode mnou, že film je pořád ve tmě. No jasně, když se většina z vás kouká na film na mobilu, nebo 15 palcovym compu v mrzký kvalitě, nedivim se, bambulové. Film mě bavil, hlavně teda jednotlivý postavy. Vede ovšem božská Anna, a pak můj oblíbenec Chris Evans. Střihnul si to dobře. Hlavně prosím po akčním filmu nechtějte nějaký přesahy. To fakt ne. 80%.

Promlčeno (2022)

Nebejt tam rušivýho elementu v podobě poldovský kanceláře s tim nafouklým mladým poldou, možná bych šel i do pěti. PO dlouhý době film , kterej na minimu prostoru mojí maličkost upoutal vážně dokonale. Navíc popisovaná doba je teď hustě probíraná díky seriálu Devadesátky. A mrazení mám z toho, že člověk dělal v tý době, pohyboval se po Praze, a kolem mě se v zákulisí děly tyhle prasárny. Film je povedenej. 80%.

Láska hory přenáší (2022)

Chvílema se objeví i vtip, ale jinak celkem bezbarvá nuda. Je tam tolik postav, že se film nevěnuje ani jedný pořádně. 40%.

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství (2022)

Budu se opakovat, ale není to ani zábavný, ani napínavý. Zbytečný, a to doslova. Souboj dvou kouzelníků s hůlkama na thajský nudle prostě zábavnej ani být nemůže. 40%.

Morbius (2022)

Nepovedený ve všech směrech. Snad jen ta Adria je koukatelná. Jinak dramatická hudba upozorňující na šmouhy na obrazovce. Akční sekvence úděsně nefunkční. Příběh je jednoduchej, a podle času, se na stopáži někdo šíleně vyřádil s nůžtičkama. A obsazení taky jedno velký špatný. Espinoza je dobrej rejža, tady ovšem poprvé šlápnul vedle. 40%.

Kingsman: První mise (2021)

Je to zase chvílema slušně ulítlý, těch vychytanejch scén je tam zase slušná kopa. Oproti prvním dvěma filmům jsou tam ale i hluchý místa. Jinak ale dobrý, a to, že tam není tolik humoru sice někomu vadí, ale já se u podobnejch filmů smát ani nechci, a tak tu vážnější tóninu kvituju. Pro mě bývá někdy humor až rušivým elementem. 80%.