Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Po dlouhý době sem se zase parádně pobavil u čtení odpadovejch komentářů.Fakticky jsou tam skutečný perly.Jinak film je asi takovej,jak sem čekal.Rozhodně se nebudu pozastavovat nad tim,že film A.L.-lovec upírů je o budoucím prezidentovi,co loví upíry.I když se zdá,že jen málo jedinců tady ví,na co jde vlastně čumět!První hodina funguje poměrně dobře,až sem marně spekuloval nad tim,za co tady místní hudralové dali filmu odpad.Buď sem blbej já,a nebo naše intelektupřetékající elita je úplně v prdeli.Jinak ale ta druhá polovina film poměrně úspěšně zazdí,takže těch padesát procent je asi tak akorát.50%.

Rock of Ages (2012)

I když mě film přilákal jen ze zvědavosti,dokoukal sem.Rock z týhle doby mě bral jen chvilku,sem spíš na tvrdší žánry.Ale bylo to vcelku příjemný připomenutí.A i když má film spoustu chyb na kráse,tak na odpad určitě neni.50%.

Zásnuby na dobu neurčitou (2012)

Znovu to samý,ale i přes to,že výslednej dojem mi docela kazí J.Segel,tak Emily je skvělá,a ten film,i když u podobnejch filmů víme dopředu co bude,a jakej bude konec,se mi líbil.60%.

Lov lososů v Jemenu (2011)

Sympatická Emily Blunt,seschlej Eman Gregor,trochu romantiky,trochu rybolovu.Na film se docela dobře kouká,ale vlastně ani nevim proč.60%.

Hra pro jednoho (2012)

Je dost zajímavý,že Kaufman natočí poměrně výbušnou pecku se sympatickým hereckým ansámblem,aby do dvou po tom natočenejch fillmech nasadil před kameru prkennýho Kubu ,a tim možná pohřbil svoje naděje k odrazu do vyšší ligy.Hra pro jednoho je samozřejmě lepší jak Hit list,ale prostě tomu něco(nebo někdo výraznější v hlavní roli)chybí.A tak jediný,co mě potěšilo byl fakt,že Dolfik se tady ukázal v poměrně lepšim světle,než ve svejch předešlejch filmech.60%.

Moje letní prázdniny (2012)

Nevim,co na tom všichni viděj,ale mě to příliš nezaujalo.Průměrný až běda.Je pravda ,že je to hodně ve stylu Rodrigueze,a toho já moc nemusim.zpocený mexický držky,trocha toho nudnýho střílení,a podobnost s Odplatou je dost vzdálená,protože to je silná pětihvézda,kdežto prázdniny jen stěží atakujou průměr.A že to někdo prásknul do kina.Vzhledem k tomu,že distributoři zaměstnávaj samý čůráky,se ani nedivim.Navíc návštěvní čísla mluvěj za vše.Mele,mám tě rád,ale tohle neni dobrý!40%.

Nájemní zabijáci (2011)

Pravda je ,že to funguje jako film docela dobře.Scénář,režie,herecký výkony obstojný.Ale všechno mi trochu pokazila ta dementní močka cáklá na kameru.Co tim Barabáš sledoval,fakt netušim.Ale sralo mě to hodně.Navíc sem pořád čekal na nějakou pořádnou revenge akci,ale ta prakticky nepřišla.Ale vcelku se dá říct,že film v poho.60%.

Líbáš jako ďábel (2012)

Vůbec nevim,jak ohodnotit.Chvílema i legrace,ale jinak spíš přiblblá taškařice.Zbytečný.40%.

Školní výlet (2012) odpad!

K některejm z herců,který se zúčastnili natáčení týhle píčoviny,chovám úctu za jejich herectví,ale ani kvůli nim hvězdy nedám.Z některejch rádoby herců se mi chce naopak zvracet.Celoživotně!A film.Děs,hrůza,děj debilní jak hovno,je až neuvěřitelný,že umožněj někomu za svoje prachy natočit něco tak ubohýho.0%.

Časové pásmo bylo změněno