Dokonalá skrýš (2012)

Ze začátku,no ,vlastně asi pět minut se to netvářilo úplně blbě,bylo to takový to napětí z toho ,co bude.Pak se objevl ten poločernoch,hned za nim prkno Lundgren,a bylo po napětí.Navíc důvod,proč se to děje byl nejasnej,děj vokoukanej.Spíš slabota.40%.

Poslední výkřik (2012) odpad!

Obrovská píčovina a sračka v jednom.Když už nějakej nýmand u nás chce mermomocí natočit film podobnýho žánru,první co musí udělat,je perfektní výběr herců.Protože pak to vypadá,že do Ordinace v růžovce někdo vpašoval blbce s nožem v ruce..Kravský dialogy,příšerný rvačky.Hraje dramatická hudba(taky děsná),a ženská s chlapem se tam různě strkaj,tahaj a povalujou jak dvě teploušský děti..A nejvíc mě dostalo to hovado s mopem na hlavě.Dost velkej idiot.Trochu mi připomínal průměrně blbýho uživatele Čsfd.Děs a běs.0%.

Nejdelší noc (2011)

Až druhá půlka za něco stojí.60%.

Konfident (2011)

Dost těžko se na to kouká,člověku se celej film votáčí žaludek,a je vlastně úplně jedno,jestli je to dobře nebo blbě natočený.Navíc selhal výběr herců,Vetchý přehrává ,je to jak postava z parodie.Jirka Mádl se hodně herecky posunul,ale sem taky nepasuje.Ten závěr mi ale udělal docela radost,přál sem jim,aby zmizeli za čárou.Koukatelný,ale s výtkama.60%.

Patrola (2012)

Filmem Street Kings jsem měl za to,že Ayer bude chrlit jednu pecku za druhou.Ale Patrola prostě vyloženě pecka neni.Sice na to kamerový snímání sem si docela zvyknul,ale příběhově jen průměr.Škoda.Tenhle film měl o dost větší potenciál.60%.

Červená světla (2012)

Rozhodně vo něco lepší a zábavnější než Buried.Herecky bez chyby,co se týče příběhu,tak do hororu bych to vůbec nemotal,spíš mystickej thriller-drama,ale jinak na jedno použití film naprosto v pohodě.60%.

Dredd (2012)

Nevím , jestli je to filmovou bídou, ale musím jednu hvězdu přihodit. Je to sice jednotvárná vykosovačka, ale tentokrát jsem ten film docela snesl. A to byl ještě s obludným dabingem. 50%.

Profesor v ringu (2012)

Samosřejmě film plnej klišé,scén ,který jsme viděli už stokrát jinak.Navíc s ironickym úšklebkem sledujete Jamese,jak se vrhne do ringu,a po krátký době vyřídí mistra.To je trochu pitomý,na to je potřeba dlouhýho tréninku.Ale pokud dokážete filmu tyhle boty odpustit,tak film je docela zábavnej,a překvapivě dobře funguje.50%.

Sedm psychopatů (2012)

Tak V Bruggách bylo na tři,tohle mi vychází stejně tak.Dost solidně,vlastně i překvapivě,obsazený a třeba Sam Rockwell byl hodně dobrej.Pár vopravdu peprnejch hlášek,přesně pro lidi jako jsem já(...udělej něco s tou pistolí,nebo toho psa střelim do jeho teploušský hlavy.)Bejt ten film ještě víc dějově ucelenej,mohlo to dopadnout i líp.Ale jinak pohoda.60%.

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012) odpad!

Co to ten Bill Prcguma vytvořil za děsivě uprskanou ,uslintanou lovestory.První slova v tomhle dementnim filmu?Jsi krásná,miluju tě jako nikdo nikoho,sluší ti to.Hrozná píčovina tahle sága,a já bych měl dostat vodměnu za to,že sem to celý vodkoukal až do konce.Ale zase si dokážu představit ...náctiletý pubescenty,jak si u filmu pod peřinou hrajou s ústrojím.0%.