Pan profesor - Série 2 (2022) (série)

Druhá série už prakticky nic moc nenabídla. Zajedno zmizelo to jiskření mezi Beatou a  Vojtěchem, a zadruhý ty příběhy žáků z první série, který dyk pomáhal vyřešit, se v druhý sérii proměnily v dost nudný případy. A tak jediný zpestření znamenala postava Bereniky Kohoutový. Ale to je málo. 40%.

Gumy - Pohřeb (2022) (epizoda) odpad!

Stačí jeden díl. Neskutečná píčovina. 0%.

Mang zhan (2022)

Ještě tak deset let zpátky jsem očekával každou hongkogskou novinku s nadějí, že režiséři vratěj kvalitou filmy na úroveň silný trojky( Woo, Lam, Tsui). Poslední dekádu ale už hong-kong neexistuje v tý samý podobě, a filmy spolkla Čína. A jde to s místní kinematografií od desíti k pěti. Tohle má limity zejména s přihlédnutím, že hlavní hrdina je slepý, a pak je ten film neuvěřitelně uspěchanej, až zběsilej. Ani se mě to nijak moc nelíbilo. 50%.

Dobrá sestra (2022)

Podle mě je to herecky nadprůměrný, příběhově nepříjemné reálný, a uteče to i přes svou pomalost jako voda. Znovu bych to vidět rozhodně nechtěl, ale jako komorní drama je to nadprůměrný. 80%.

Al Kameen (2021)

Jen na základě jmena režiséra jsem šel do tohodle filmu. Vojenský obrněný vozidlo přijede, dostane zásah granátometem, pak najede na minu, a stojí. Přijede další, a další, a pořád dokola. Tohle je průřez trapnou první hodinou. Jo, vlastně se tam zjevuje odstřelovač, kterej všechny střílí do těla. Pak přiletěj stíhačky, a je konec. Morela mám rád, ale tohle je hovno. 30%.

Zločin a Emily (2022)

Vydařený. Plaza hraje skvěle, a kdyby film byl ještě víc vyšponovanej, tak to byla fakt pecička. Můžu přiznat, že je to pro mě překvapení 60%.

Co jsme komu všichni udělali? (2022)

Pro mě se naštěstí mepotvrdil ten sestupnej trend většiny pokračování. Je to vlastně neuvěřitelný, jaká kadence vtipnejch dialogů se tady rozjede. A nevím jak v originále, ale tentokrát mě ani českej dabing, i když ho neprosazuju, ani nevadil. Byl vcelku povedenej. Klavír tady zase exceluje, a o parník zastiňuje ten zbytek hereckýho týmu. Pobavilo. 80%.

Policie Modrava - Série 4 (2022) (série)

Přiznám se , že je to snad jedinej seriál, kterýmu sem dal takhle malý hodnocení, a přitom sem ho skoro celej odkoukal.Ta jedna hvězda je proto, že už je toho moc, a odhalujou se ty absurdity v tomhle seriálu. 20%.

Telefon pana Harrigana (2022)

Příznivci vytříbenýho herectví budou u vytržení. Ovšem pro mě byl pan Harrigan obrovskou nudou. Komorní drama s prvky nadpřirozena. Dost ubíjející. 40%.

Na pivo do první linie (2022)

Film s celkem lákavým tématem. Nakonec úplně nesplnil moje očekávání. Spíš sem si přál, ať je to komedie se vším všudy. Nebylo to nic. 50%.