除暴 (2020)

Naprosto otravnej film, s úděsně hrajícím poldou v hlavní roli. Nevím, jestli je to old-school, ale uděsně uťáplý, a hlavně neakční. Ty dvě krátký zmatečný přestřelky na ulici to nezachráněj, a jedno ucho bylo nic. Navíc mám pocit, že slyšet hlavní duo všechno, co melou za čínský hovna, utrhly si oba uši sami a hned. Tohle se spíš podobalo ruský sračce. 20%.

Poslední závod (2022)

Film slušně natočenej i zahranej. Co ovšem je samostatnou kapitolou, je hudba. Za pět, bez debaty. 60%.

Recidiva (2022)

Tady je to hodnocení stejný jako u filmu Tušení. Jen je to obrácený, Zpočátku poměrně pomalá věc, ve který hraje hlavní roli prostředí zlatý mládeže. A to mě vždycky unavuje. Druhá půlka docela odsýpá. a nelze si nevšimnout Luisany Lopilato, což je takovej ten vikanderovskej typ. Opravdu hezká. 50%.

Denní směna (2022)

Neškodná zábava na sobotní podvečer. Netflix tady nešlápnul vedle. Ovšem na Snipesovic Bladea to ani trochu nemá. Příliš barevný, a moc legrace. 60%.

Predátor: Kořist (2022)

Výborný. Tady se ukazuje, že Predátor fakt nejlíp funguje v pomínkách lesa, džungle a podobnejch lokalitách. Navíc Trautenberg se nenechal pobláznit, takže žádný velký přehánění v akci ve filmu není. Amber toho mimozemskýho lovce porazí spíš chytrostí. A osvěžení týhle frančízy je to totální. Prostředí jak z jinýho božskýho filmu, a i ta závěrečná melodie se tomu trochu podobá. Bavilo fakt hodně, hlavně pro svou neotřelost. 80%.

Ambulance (2022)

Tak nakonec se moje obavy, že se film střihově bude podobat 6 Undeground nepotvrdily. Sice jako divák se do filmu dostáváte dost těžko, ale nakonec film, ve kterým už chci Baye vzít na milost. Spokojenost s odřenejma zádama. 60%.

Královny kupónů (2021)

Asi bych mohl jít s hodnocením o hvězdu víc, ale ten tlustej bambula, a nesympaťák Vaughn, doslova odpálili tenhle film. Sympatie diváka maj samozřejmě dvě buchty, co okradly korporace, který okrádaj zákazníka. Nic moc. 40%.