ClownTown (2016)

Těch 44% je hodně.Film bez herců začíná slušně,ale jak přitáhnou do města,tak je po nadějích.Hrozný herci,děsnej děj,a tak jediný dva plusy jsou,že klauni nemaj práci snadnou,a klaďasové se i bráněj.A pak plíce jedný z obětí.Ani to ale na víc než dvacet procent film nevytáhne.20%.

Eiðurinn (2016)

Nijak mě to neuchvátilo.V kontextu celýho filmu to vyšumí do zbytečna.Fetka s nim už stejně v životě nepromluví,a kvůli jednomu dementovi,a dcérence krávě ohrozil svou rodinu,hlavně malou dceru,kariéru,prostě nesmysl.navíc příliš evropský,houslovej koncert celej film,málo akce.Tohle mě nevzalo.Natočit to za louží,trochu hloupě americky ,mohla to bejt jízda.Třeba je to napadne.50%.

Balkánská pomsta (2017)

Slabota.Hrozně utahanej nepříběh,se strašnou zápletkou,a s pokusem na konci diváka překvapit lacinou pointou,kterou máme v každym třetim filmu.Van Damme má specifickej styl jak herectví,tak i fajtů.A jen některý režiséři to dokázali ukočírovat.Škoda že už asi vymřeli.30%.

The Crucifixion (2017)

Scénář psali frajeři,co maj víc než slušný záseky na poli hororu.Gens je naprosto jedinečnej rejža,kterej má na kontě boží filmy.Tak v čem je problém.Film divákovi pořád něco vnucuje,podsouvá,ustupuje z cesty pátrání po tom,co se vlastně stalo,a vlastně nás chvílema až nudí.Film sem trochu nadhodnotil kvůli Sophii ,jinak průměr jak prase.50%.

Válka proti všem (2016)

Podle mě naprosto nefunkční děj,sice to nakonec dohromady příběh nějak zpatlá,ale doklopýtá to k tomu až běda.Navíc vůbec adný sympatie k hlavním postavám nečekejte,vtipy jsou taky slabota,prostě celkově slabý.40%.

Černý motýl (2017)

Celkem rutinní nuda,až na posledních dvacet minut,.ty byly poměrně zajímavý,překvapivý,ale na víc jak tři hvězdy ten film nedostaly.Škoda.50%.

Masaryk (2016)

V jednom víkendu dva filmy s válečnou tématikou je až dost.Tohle ale nebyla slaďárna jako Úkryt v zoo,ale spíš sonda do doby před válkou spjatou s postavouJ.Masaryka.Výborně zahraný,ale zábava to nijak obří neni,povinnost se na to podívat splněna.Z okolností tehdejší doby,a ze srovnání s dobou současnou se mi chce blít.50%.

Úkryt v zoo (2017)

Myslim ,že tři hvězdice jsou pro tenhle válečnej slaďáček až dost.Ženský režie stojej za starou belu.50%.

Velký dar (2017)

Parádní koncert Evanse v nečekaný roli,a malý slečny Mckenny,která je ještě lepší.Škoda že druhá půlka ubrala na rozvernosti,a přešla na vážnější notu,později pak na citově-vyděračskou.Nebejt slabší druhý půlky,bylo to za pět.Občas mi tyhle jiný žánry přijdou vhod.70%.

Berlínský syndrom (2017)

Tereska Palmerovic je jedinej světlej bod týhle nudy.Max si běhá po městě,drží holku v zajetí,vokolo nikdo nebydlí (asi),protože si nikdo ničeho nevšimne,a když přijde konec,tak se film rozpustí jako celaskon.tohle je debilina.30%.