Rande u přepážky (2011)

Film,kterej má sice jednoduchou,ve svý podstatě klišoidní zápletku,ale ta je celkem nečekaná.Jinak ale i přes hodně slušný obsazení ten film nijak neuchvátí,je to dost velká nuda.50%

Probudím se včera (2012)

Film mě hodně překvapil.Čekal sem blbinu,ale jak herecky,tak filmařsky jde na naše poměry na nadprůměrnej kus.Solidní zábavička.80%.

Temné stíny (2012)

Temné stíny,film,s kterým se Tim Burton v mejch očích zase jen lehce přehoupnul nad průměr.Prostě kromě dvou prvních Batmanů,a snad i Ospalé díry,jsou jeho filmy skvěle natočený,ale prostě mě to nepohltí,něco mi tam vadí.I tady sem ze záčátku slintal z vizuálu,pak sem doufal v peprnou přestřelku kouzel,slov a gest mezi E.Green a J.Deepem,a vlastně nic moc.Prostě Burton v mejch očích jede v žánrech a ve stylu natáčení,který mě prostě tak úplně nedostávaj.60%.

Láska je láska (2012)

Prvníh dvacet minut mě docela bavilo,a tak sem měl pocit,že zase jednou povedenej film o vztazích.Ale za dalších dvacet minut to už jelo sešupem dolů do srágor.Je opravdu takovej problém natočit dobrej film,potažmo komedii,abych se fakt zasmál.Asi jo!30%.

Hunger Games (2012)

Zfilmovaná kniha,někdy dost velkej problém.Zejména,pokud je to kniha skoro pro kojence.Film navodí atmosféru,ale do toho lesa se vůbec nemuselo jít.Mohlo to celý zůstat v zákulisí ,mohla to bejt satira,mohlo to mít sto minut,ale v tom případě by to asi nenavštívily miliony lidí.Takhle je to jen nafouklá ,dvěapůl hodiny trvající průměrná nuda,kdy oběti zjistíte jen podle výstřelů z děla,ale nevidíte z toho ani hovno..Myslim ,že tohle je první pokus o zfilmování orientačního běhu.Zajímavý,co všechno může bejt hit.50%.

The Ferryman (2007)

Hodně povedená srágora tohle.Desetkrát sem tenhle blbej film dokoukával,ale proč,vážně nevim.30%.

Dračí oči (2012)

Jako film to moc nefunguje,ale co čekat vod režiséra,kterej nic pořádnýho nenatočil.Ale odpad dát nejde,člověk totiž viděl už spousty větších kokotin,než je tahle..30%.

Útěk z MS-1 (2012)

Druhá projekce většinou všechno rozetne.Tady spíš dolů.Co se týče scénáře,tak je jednoduchej,až tupej.Obsazení kladnejch rolí je úplně v poho.Grace je sympatická,a stejně tak Pearce.Ovšem ten obtloustlej klon Butlera,a ten potetovanej píčus s vymlácenejma zubama,tak oba sem nemohl ani cejtit.Pro mě obrovskej problém filmu.A to nemluvim,že za celou hodinu a půl nepadlo ani slovo o tom,co ty bezmozci v kombinézách pražskejch služeb chtěj dosáhnout.Nakonec to vyřešili za ně.Spíš kravina.40%.

Tohle je ráj (2012)

I přesto,že produkci dělal J.Apatow,tak je to dost kravina.A ani v komunitě Elysium,ani u jeho bráchy doma bych nevydržel ani sekundu.30%.

Čtyři slunce (2012)

Na začátku sem byl dost v rozpacích ,nějak mě to sralo.Vyznění filmu,herci v hlavních rolích i samotný charaktery,který hráli.Ale postupem času se to na průměr vyšvihlo.Sláma se rozhodně vymyká současný český tvorbě,to se musí nechat.50%.