Fortress (2021)

Jedna pouze ze soucitu. 10%.

Spider-Man: Bez domova (2021)

Přiznávám, že usledovat všechny postavy komiksovýho universa je pro mě naprosto nemožný. A protože se ty světy , a i ten nespočet postav začínaj různě protínat, musel bych asi před sledováním jednoho každýho komiksu sjet znovu a znovu nespočet filmů, abych se v tom bordelu vyznal. Tenhle film je opět trikově pecka, ale jinak dobrodružná pohádka. Což ovšem většinou, až na pár vyjímek komiksy jsou. Neškodný. 60%.

Maturitní ročník (2022)

Hned zkraje musím Wilsonce složit poklonu, protože vím, co je to bojovat s kilama, a hubnout. Jinak je ovšem film spíš slabší. A  i Rebelka má na tom svůj podíl. Vlastně jen zčásti. Její živelnej hereckej part se po komatu do filmu vtíral trochu násilně. V kombinaci s naprosto odlišným vzevřením to přímo mlátilo do očí. Netflix natočil komedii, ale to jak se ve filmu změnilo všechno za těch dvacet let, je vlastně i trochu podobný s tím jak vypadaly filmy na konci milénia, a jak vypadají teď. Je to kurva rozdíl. 40%.

Krupobití (2022)

S odřenejma ušima tři. Docela nudilo. Herecky mdlý i ze strany hlavní postavy. Legrace vůbec nic. O lidech, který žijou život podle svejch vysněnejch hrdinů, a po zklamání by je, nebo sebe dokázali snad i zabít. Konečná pětiminutová bouřka už to nevytrhla. 50%.

Dokonalá souhra (2022)

Ten Netflix je docela urputnej. Otočil oproti Kalifornským vánocům mužskou a ženskou roli, a natočil něco hodně podobnýho. Je to ale ještě blbější, ucincanější. Jednu hvězdu dám za parádní kus přírody a za Victorii. Jinak unylá srajda. Dříve bylo romkomů hodně, a spousta z nich kvůli parádně zahranejm partům, a skvěle zrežírovanejm, taky kvalitních. Tohle je bez vtipu a bez chemie. Prostě nic. Nothing. 20%.

Zone 414 (2021)

Dobrá pacošovina. Pokud někdo hledá snímky bez pohybu, s povadlým příběhem, plný zdegenerovanejch imbecilních postaviček, tak přesně film pro něj. Já se ovšem slušně nudil. 20%.

Ultimátum (2022) (seriál)

Asi po třetím díle jsem dost nahlas uvažoval o konci seriálu v mý televizi. Nakonec zvítězila zvědavost jak tvůrci naložej s timhle pitomým spletencem. Obrovský množství postav, který se svým jednáním za zvuků rádobydrsný hudby snažej ze série udělat víc, než vlastně je. Koleník je prakticky ve svým projevu spíš jak fetka, Bahul zcela na smrt unavenej, a některý činy jedinců hereckýho ansáblu volaj po pomoci nějakýho zkušenýho scénáristy. A možná i doktora léčebny. Konec je pak takovej jako že už je toho dost. Vypněte už ty kamery. Dost nepovedený.

Polda - Bříza na horách (2022) (epizoda)

Musím se přiznat, že sem po několika prvních dílech pátý série měl chuť to ukončit. A doufám že další série už nebude. Ale ten hereckej ansábl byl to jediný, co mě k tomuhle seriálu s neuvěřitelně blbejma případama, táhlo k tv. Ke konci spíš lepší podprůměr. 30%.

The Cellar (2022)

Baráček je neskutečně depresivní, a film v první hodině napěchovanej atmoškou. Konec je ale slušně zmatečnej a doslova nepovedenej. Nevím, co za matroš někteří tvůrci zobou, ale způsobuje to naprostou imbecilitu. 40%.