Deníček moderního fotra (2021)

Protože českej film má problém zaujmout řadovýho diváka, kterej se chce zejména nekomplikovaně bavit, je Deníček docela dost povedená taškařice. Trochu varianta z podobnejch zámořskejch komedií, ale obsazení je fajn, a film dopadnul přesně jak má. Slušný. 60%.

Nu chuo čung an (2021)

Jedinej problém tohodle jinak veskrze slušnýho filmu je jeho délka, čímž se nám děj trochu rozplizává, a brzdí. Jinak ale po dlouhý době zase jedna slušná mlátička ve finále filmu. Donnie Yen je fakt mazec. 80%.

Masquerade (2021)

Což o to, ten konečnej verdikt je celkem objevnej a nečekanej. Provedení filmu je ovšem čistokrevnej děs. 20%.

Úniková hra: Turnaj šampiónů (2021)

Velký rozdíly jsem v tom neviděl. Pokoukání je sice svižný, ale že bych fandil, a mačkal palce, to teda ne. Druh  podobnejch filmů mě celkem baví, ale to je vše. 50%.

Cry Macho (2021)

Nakonec mě to i bavilo. Člověk už staříkovi lecos odpustí. 50%.

Zvrácená (2021)

Rejža dostal celkem nadějnej scénář a poměrně lákavej casting. Bohužel příběh natočil tuctově, a už vůbec žádnou práci si nedal s finálem. O tricích ani mluvit nebudu. Slabý, nenapínavý, neděsivý. A to dělal produkci Raimi. Same, mohl si mu do toho taky něco žblebtnout. 30%.

Panství (2021)

Další blbina v podání ženské režisérky.20%.