Spící město (2021)

No, nevim na co tady někteří borci čuměli. Ale amatérsky to rozhodně nepůsobí. Ten potencionál mysteriózního filmu je naplněnej jen zčásti. Ale jinak panoptikum postaviček je pestrej, a hodí se i do světa kolem covidu. A přiznávám, že mi z některejch pasáží bylo i těžko. Film mě bavil, a to je důležitý. Pochvala pro všechny dětský tváře v hlavních rolích. 60%.

Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)

Líbilo se mi opravdu parádní obsazení, v kterým ty charaktery přesně padnou na všechny čtyři herce. Začátek byl těžkej, dvacet minut sem se dostával do filmu. Pak už úplně v poho. Film hodně o dnešní době. Jenom konec bych si představoval jinej. Jen to asi Hartlovi přišlo příliš fádní, klišovitý. Ale za mě super i tak. 80%.

Minuta věčnosti (2021)

Nějaká osobní zpověď. Budiž, ale koukat na to je utrpení. Jestli ne, pak nechápu smysl tohle točit. 20%.

90 minut do smrti (2021)

Koukat se na to dalo. Ale jen s přimhouřenejma očkama. Má to několik neduhů. Naprosto dementní záporný postavy. Což bejvá v podobnejch filmech velkej problém. Nevyvolá to v nás divácích ten správnej odpor k postavám zmrdů. Potenciál Scotta je tady upozazděn, není to ta správná mlátička. Dolphovi už je hafo let, a už ani do schodů jít nemůže. To neva, ale ty brejle při tom pseudoboji si mohl alespoň strčit víte kam. Celkově takový nijaký, jako všechny bečkový a céčkový filmy.30%.

Jedině Tereza (2021)

Opravdu obrovské množství až trapnejch scén, který odstartuje ta první, která je snad v každym podobnym filmu. Herecky mi nevadil jen Matásek, jinak spousta hysterčení, sebelítosti. Ani žádnej vtip tam není. Některý rádobyvtipný scény jako by vypadly ze seriálů tv Nova. Jako celek koukatelný, ale víc nic. 30%.

Bitva v ústí Šeldy (2020)

Válečný filmy jsou až někde v pozadí mojí žánrový oblíbenosti. Šeldu jsem si pustil , protože to má vynikající hodnocení, a s nizozemskýma filmama se až tak často nesetkávám. Vypadá to docela nákladně. Příběh to má taky slušnej, což je v případě válečňáků super, protože většinou to bejvá jen bezduchý střílení. Celkově mě to ale nijak moc nezaujalo. 50%.

Odznak Vysočina - Zlobába (2022) (epizoda) odpad!

Neuvěřitelná srágora. Něco mezi babovřeskama, Kameňákem, a do toho přimixovaná sračkoidní krimi zápletka. Co se týče herců, tak vůči některejm by byla kritika nespravedlivá, protože skutečně nemaj co hrát. Hudba je zralá naopak na deset odpadů, to je fakt megavopruz. Jeden díl opravdu stačí. 0%.

Matka versus android (2021)

Film začal poměrně svižně a  až do umlácení toho robota, což je ale asi jen pět minut od začátku, to vypadalo nadějně. Pak přijde časovej skok, a je po filmu. Komorně laděná blbost se spoustou scén, který vám na tváři vyloudí nečekanej smích. Až tak je to blbý, a nefunkční. 20%.

Psanci (2021)

V mým případě to zůstalo někde na půli cesty. Retro pěkně udělaný i s dobovou atmosférou. Ovšem příběh už taková pecka nebyl. 50%.

Slumber Party Massacre (2021)

Další film , co jsem nedokoukal. Pitomá, klišovitá blbost, u který si koušete nehty. Ale nudou. 20%.