Polda z Marsu (2008) (seriál)

Naprosto zbytečný remake o dva roky (!!!!!) staršího britského originálu (není to náhodou rekord?), který má jednoduše kultovní hodnoty. Tohle je jen laciný způsob amíků, jak si lehce nahrabat prachy na nepůvodním příběhu. Ale hlavně když se to bude odehrávat v jejich milované domovině, pche... Pro mě existuje jen jediný, originální Life on Mars odehrávající se v Británii kam patří! Jedna hvězda za (aspoň) originální WTF konec, který sofistikovanému původnímu konci nesahá ani po kotníky, ale do tohohle remaku to zapadá. Druhá hvězda za některé herecké obsazení, i když ta Annie musí být zase nějaká modelka, že...

Ostrov smrti (2009) (seriál)

Původní myšlenka natočit saw-seriál byla zajímavá, ale čím víc dílů přibývalo, tím pitomější to bylo. Asi jako každý druhý horor v dnešní době, takže jsem ani nic extra nečekala. Jedno shlédnutí mi stačilo, a i to bylo pro mě dost.... nudné. A stupidní rozuzlení tomu jen nasadilo korunu.

Borgia (2011) (seriál)

Sice je zde méně pozlátka, než co má jeho dražší "dvojče" od Showtime, a je tak i více uvěřitelnější.... ale to je tak všechno. Na tohle se koukat nedá, protože to je otřesná nuda.

Buffy, zabíječka upírů (1992)

Jedna hvězda za to, že díky tomuhle filmovému "skvostu" vznikl skutečný seriálový skvost.

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

V dětství jsem to sice pravidelně sledovala, ale jen kvůli určitým postavám - a už tehdy mi přišel celý koncept seriálu směšný.... ale bez tohohle seriálu by jsme byli zřejmě ochuzeni o fenomén Chucka Norrise, nadčlověka - a miliony vtipů o něm:)

Superkočky (2010) (seriál)

Hellcats je jeden VELKÝ kýč, který ocení snad jen slečny v předpubertálním věku, jenž v hlavních hrdinkách mohou spatřit svůj idol. A nebo nadržení puberťáci, hledající nevydařené soft porno... Protože v seriálu jsou všichni strašně dokonalí (ukázkový příklad dysfenismu), jak ze stránek módních časopisů. Název seriálu by měl vypustit slovo "cats", protože tohle sledovat za střízliva je doslova jedno velké peklo. Stupidní naivistické dialogy, nezajímavé postavy, příběh skoro žádný. Zdá se, že seriál vznikl jen za jediným účelem - ukázat vypilované gymnastické sestavy, plné přemetů, hvězdic, kotrmelců, vyhazovaček a dalších triků, co k tomuto sportu patří. Jenže s tímhle se nedá naplnit celých 40 minut. Velká část je tak jen nechutně přeslazená vata, ze které vás budou bolet zuby ještě hodně dlouho, když se odvážíte podívat byť jen na jediný díl.

Kriminálka Miami (2002) (seriál)

První série byla ještě celkem umírněná, ale s postupujícími roky jí rostou čím dál větší manýry a je víc a víc nesnesitelnější. A Horatiův oblíbený "vražedný pohled s pomalu si sundávajícími/nasazujícími brýlemi" je jak nějaká parodie. Prostě hodně typická "brukheimaierovka" co mi místy leze krkem.

Ulice (2005) (seriál) odpad!

Ale pořád lepší než druhá nekonečná telenovela jménem Ordinace...

Dva a půl chlapa (2003) (seriál) odpad!

Odporný šovinistický humor. K tomu nesnáším Sheena (přitom jsem ho kdysi milovala)... a Kačera ještě víc (toho nesnáším odjakživa:P).