O sexu (2008)

Lidé s postižením jsou také jenom lidé! Mají své základní biologické potřeby a tento krátkometrážní film to docela dost dobře vysvětluje. Dokážu si představit, že to pečovatelům ušetří spousty práce. Podle mě to mělo všechno a je jen dobře, že se snažíme lidi s MR zařadit do společnosti, ale chce to hodně trpělivosti. 80%

Californication (2007) (seriál)

V tomhle seriálu se prostě Showtime nezapře. Skvělej David, který přímo srším charismem a ostatní ho skvělej doplnují. Nebaví mě to sice tak, jako Třeba L Word, nebo sitcomy HIMYM a BBT, ale po druhé sérii musím říct, že své kouzlo to má.

Kluci nepláčou (1999)

Myslím, že to bude chtít víc než jednu projekci, abych to vše vstřebal. Určitě velmi odvážný a specifický snímek, který jsem nebyl schopen pojmout na první zhlédnutí, ale i tak na mě velmi silně zapůsobil a někdy v budoucnu se k němu jistojistě vrátím. 75%

Smrtelné sny (2009)

Tento film si nezaslouží být tak neznámý. Upřímně jsem nepochopil, jestli je to Italsky, nebo Anglicky, ale viděl jsem to v Angličtině a musím říct, že se mi to velmi líbilo. Originální příběh se skvělými herci a dechberoucím závěrem. Docela mi to připomínalo Shutter Island, i když ten je ještě o škatulku výše. Ale za zhlédnutí určitě stojí! 75%

Neopouštěj mě (2010)

Pro mě vítězství formy nad obsahem. Celkové dojem nádherný, ale pokud by se to mělo hodnotit dle jednotlivých kousků, asi by to na víc než 3 hvězdy neobstálo. Takhle si z toho odnáším slušný filmový zážitek s tím, že potenciál zůstal ovšem velmi nevyužitý.

Já, padouch (2010)

Rok 2010 ve znamení skvělých animáků!

Dogma (1999)

Film neuvěřitelných rozporů, na jedné straně neuvěřitelně bavil, ale na druhé to co bylo na začátku řečeno, bylo na konci vyvráceno. 65% Po druhém shlédnutí dávám * navíc

Kopačky (2008)

Jason Segal a Mila Kunis? Wow, velmi příjemné, velmi pěkně udělané se skvělou atmosférou ostrova Hawai.

Kajínek (2010)

Nejlepší česká kriminálka od dob samostatného Česka. Aspon co já jsem viděl. Mělo to spád, skvělou režii a taky propracovaný příběh. Ted už jenom spekulovat nad tím, kolik toho je pravda.

Eight (1998)

Překrásnej kratas. I když jsem fanda Gunners, tohle mě pohladilo po duši a zároven i trochu znepokojilo.