Prokletý ostrov (2010)

Celý film na slabší 4 hvězdy, ale to rozuzlení prostě muselo každého dostat. Po dlouhé době něco opravdu originální a já tleskám! Více takových filmů 85%

Old Boy (2003)

wow.WOW! Chan-wook Park je asi můj osudovej režisér, vždy se mi při jeho filmech stane něco ..velkého, bohužel to není vždy v dobrém slova smyslu, v sympathy for Mr. Vengeance dokonce v tom nejhorším :(.Každopádně trochu složitější příběh, kterej by měl být pro nás nevzdělance z Evropy trochu osekanější a jednoduší, ale i tak to byl neuvěřitelný zážitek, který tu prostě nenajdete. Story jako blázen, ta hudby, ty efekty. Geniální. Hold Asiati a zvláště Korejci jsou jiní and they ROCK! 85%

Poslední píseň (2010)

Slabší 4. Miley umí hrát a at ju jakkoliv nemám rád, tak i zpívat umí. Nadprůměrná teen comedy a když příhlídnu na to, že to šlo z hlavy Sparkse, je to i na ty 4*. 70%

Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

Ve 3D jsem to neviděl a že by mě to nějak nostalgicky zasáhlo? To se říct nedá, každopádně mírné zlepšení oproti 2. dílu

Bournův mýtus (2004)

V té době co jsem to viděl, jsem to asi ještě nedokázal pořádně ocenit... 75%

4.3.2.1 (2010)

Nejenom že to bylo v celku vtipné, ale i poměrně originální a práce s kamerou byla vysoce kvalitní. Pár momentů na odlehčení, ale celkově se to chovalo inteligentně a to u těhle filmů dost ocenuji.

Sex Drive (2008)

Už tak měsíc mám náladu dívat se na podobny filmy. Že by se vracela puberta? To snad ne, každopádně opět solidní film, který mě velmi pobavil. Skvělé herecké výkony. 70%

Kamarádova holka (2008)

Podprůměrná podívaná, ale když zavřu jedno oko, 3* tomu dám. 55%