Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

První 4 série jsou neskutečná jízda a i když seriál pomalu začíná upadat a čekání na matku je až přehnané, je to moje srdcovka. Legendary Musím jednu ubrat protože to už s prvními sériemu moc společného nemá a moc mě to nebaví. Ještě že je to poslední série.

Princ z Persie: Písky času (2010)

To bylo dobrýýý, sice jsem si místama připadal, že držím v ruce ovladač a hraju Asassin´s Creed, ale jinak to bylo povedeny, bavilo mě to po celou odbu. Nemůžu si stěžovat. 75%

Wall Street (1987)

Trochu mi tam chyběla akce, ale když jste burzovní makléři, nemůže být přece zároven Rambo. 75%

Má je pomsta (2002)

V průběhu tohoto filmu mi zemřel strejda, na infarkt. Srdeční záležitost, bohužel v tom nejhorším slova smyslu....

Paranormal Activity (2007)

Čím víc se říká, že je to strašidelnější, tím mín se u toho bojím. Celkem nuda film, ale svůj účel to splnilo. 55%

Zapomenutý ostrov (2008)

Velice průměrně jsem se bavil, v dobrém slova smyslu.

Magie kouzla zbavená 2 (1998) (TV film)

Navazuje na úspěšnou tradici první řady. Pořád mě ohromuje, jak je to ve skutečnosti vlastně jednoduché...

Magie kouzla zbavená (1997) (TV film)

Být kouzelníkem a znát jméno toho maskovaného fantoma. nwm nwm jak by to s ním dopadlo.

Fontána (2006)

To bylo zas co? :D Viděl bych to na druhou projekci, celé se to strávit najednou asi nedá.

Panna nebo orel (2010)

Přesná 60% jednohubka. Seriálové a komediální hvězdy se zde sešli, pobavili a zase v klidu odešli. Emma Stone potěšila, ale to je tak vše. Bavilo mě to, ale na víc to není.