• Fantasy

Mumie (2017)

Já myslela, že je to fakt jen komedie... Nejprve mě napadlo - tohle myslej vážně??? Nu a pak najednou koukám, že jsem to dokoukala a dokonce bez následků... takže, tak hrozné to zase nebylo. Jen to bylo na mě nějak moc přeplácaný... Hudba fajne, efekty - líbil se mi ten odkaz na Mumii s Fraiserem tedy přímo na Imhotepa - obličej princezny ve zvířeném prachu nad městem, jako tehda Imhotep,co pronásledoval svým ksichtíkem ze saharského písku letadlo s O'Conellem... jooo a další odkaz s knihou byl bezva... ale jak říkám efekty wow... tedy někdy to bylo umělý, až moc... ale tak nechci zase moc rejpat. Tom Cruis - on umí bejt i vtipnej a ne moc trapnej nene - jooo byl fajn Annabell Wallis - někdo bejt elegantní i s padákem musí Sofia Boutella - hej viděla jsem jí prvně a ta holka je fakt masakrální!!! Jako princezně Ahmanet - nemůžu nic vytknout mě se líbila a moooc - tedy nu až na to jak se jí zdvojí oči... jako proč??? joo zčernání očí je už klišé ale rozdvojení - fuj (nu ale za to ona nemohla takže cajk). Russell Crowe - já na něho trpím takže vás ušetřím výlevu jak božský je - prostě všude je boží a když není boží tak je uplně nejvíc boží... Filmík neurazí ani se z něho bohužel neposadíte na záď, ale zabaví... nápad: slušný, obsazení: fajnové, efekty: skoro boží, hudba: ta božská je, tak kde se stala chyba??? Holt to nevyjde pokaždý a nebo už je téma "Egypt" totálně otřískaný a ani křižáci bo temný kletby tomu nepomůžou... škooodaaa.

Nájemníci (2005)

Tak jsem se odhodlala a pustila jsem si tento film. Film má jistý rytmus, pravidelný jako má srdce. Nezrychlí a ani nezpomalí.... prostě jde svým tempem a záleží na vás jestli se tomu tempu přizpůsobíte. Když ano tak budete jásat, když naopak usnete! :D Mě zaujalo vykreslení postav, jistý souboj zla proti dobru, bílé proti černé... Boj vedený na mentální úrovni, kde není jasné, která strana vítězí a pak si nejsme jisti, který z nich je vlastně špatný, a který je dobrý... a do toho vleze ženská! :D Zde je ukázáno, jak každý z nás je v jednu chvíli dobrý a v druhou dokáže být zlý... prostě život.... nikdy nevíte, co vám přinese! Konec bych neměnila, byla to nejlepší tečka jaká mohla přijít... Odpadá tak přemýšlení nad tím..... koukněte se sami. :D P.S.: Zdá se mi to nebo McDermott tu má hnědé kontaktní čočky??? :D

G. I. Joe (2009)

Mám smíšené pocity, tak nějak se nevim rozhodnout.... Je to nabitý, má to spád a akce vyvolává reakce. Mnoho postav mi tam, ale přijde zbytečných (bohužel i Brendan Fraser, který se tam jen mihne, tedy si to při frčí na scénu na čtyřkolce, což by bylo rádoby cool :/ nevim, co tam dělal???!) a taky mi to přišlo na můj vkus přeplácaný! Méně je někdy více, ale vím co se honilo scénáristovi hlavou: Proč nespojit více námětů??? Hustý! - nu a takhle to dopadlo, 2* za snahu, příště to bude lepší! :D

To, co dýchám (2007)

Nejkrásnější, nejlepší, nejreálnější, nejpřesnější,nej.......... film, který jsem doposud viděla! Žádný jiný film nezachycuje to, jak se život může zamotat a jak je důležité všímat si svého okolí, protože nikdy nevíme s kým máme spjatý osud! V tomto filmu je skrytá pravda, pro každého je ta pravda jiná, a to je důvod, proč tento film shlédnout! Herecké obsazení, příběhy, které do sebe zapadají, jako dílky skládačky, která až na konci ukáže celý obraz....Excelentní, tak, že nedokážu skrýt nadšení! Nikdy (tedy zatím) jsem neviděla film, ve kterém bych se tak stoprocentně našla! Ne, že bych milovala "mafiána", vykradla banku, ale pořád zachraňuji svou lásku, která patří jiné! Asi je to můj osud........

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

Mohlo to být lepší! :( Nu chyběla mi tam Rachel Weisz! Muškařit jedině s revolverem! :D V letadle nesedat vedle krávy, která zvrací! :D - něco jsem si z filmu vzala za pravidla :D

Mumie se vrací (2001)

Mumie je moje srdeční záležitost! Musím dát 5*, protože toto beru jako odpočinek u filmu, který mě naladí, pobaví a unese mě z reality do vzdálené minulosti! :D Ať si kritici říkají, co chtějí! :DDD

Mumie (1999)

Od začátku, až po konečné titulky jsem se skvěle bavila. Špičkové obsazení! Prostě žádná nuda a hlavně Brendan Fraser! :D

Skeleton Man (2004) (TV film)

Skeleton Man je důkaz toho, že musejí existovat i takové filmy ( na něž se můžeme dívat pouze v případě, že jsme tak otupělí z práce, či školy, že nám je jedno, co je v TV, hlavně, když to kecá..... :D ), abychom byli schopni posoudit kvalitu těch nejlepších, proto dávám 2*. Jednu za natočení (z chyb se člověk přeci učí) a druhou za Caspera (zaplať Bůh že mu přisoudili takovou roli, že dlouho netrpěl). Jinak bych spíš nakopala ty tvůrce, což tak zhatili potenciál filmu - přišlo mi to téma zajímavé, ale sakra to se snažili natočit hollywoodský trhák za osm dolarů nebo co????! Prostě ten film bych doporučila pacientům s Alzheimerem, ti by ocenili scény jednotlivě, nikoliv film jako celek.... takže ve finále by si mysleli že jde o seriál - tak nechápavě to bylo sestříhané hrůza... Díky těm nejhorším, můžeme obdivovat ty nejlepší!

Sólokapr (2006)

Prostě komedie.... Laskavý, milý, bohatý muž a poblázněná mladá začínající reportérka, do toho Woody Allen, co by kouzelník a navíc duch zemřelého novináře, nemá chybu. Až vlastně na jednu malinkou, občas zatoužíte použít tlačítko na zrychlení děje :D.

Halířový román (1999)

Román opravdu za halíř.... vše předvídatelné, ale když on je tam Hugh! :D