Větší, silnější, rychlejší (2008)

Pohled na stereoidy z mnoha pohledů a divák si může vybrat vlastní postoj. Ja říkám, at si nechají tuto kulturu v Americe. Ale Stallone je Stallone!

Zběsilá jízda (2004)

Průměrný film o nadupaných autech zmršený německými efekty a stupiditou policajtů. Mimochodem stejná stupidita německé policie je i v Kobře 11,ale tam jsou dokonce za hvězdy. Ale jakožto petrolhead dávám 2*

Finanční krize (2010)

Dechberoucí ! Dokument mě velice obohatil a už také vím, proč se říká, že Amerika je země neomezených možností (a žádné zodpovědnosti). Je mi z toho špatně. Dokument ***** !

Božský Evan (2007)

Proti Jimu Carreyovi je Carell moc strojený a poněkud nevtipný. Dobře zahrál opět Freeman. Jinak jsem zklamaný, těžce vzpomínám, zda-li jsem se vůbec zasmál. Ty peníze padly budto na platy hercům nebo na zavěrečnou scénu, jinak si tu slabotu nedovedu vysvětlit. Slabší 2 hvězdy.

Taipei 101 (2006) (TV film)

Obdivuji celou tu monstrozní stavbu, nikoli však průměrný dokument bez přidané hodnoty. Nicméně jsem se dozvěděl, co jsem potřeboval.

Vodní svět (1995)

Jak po tom konci někdo může řict, že to je dobrý film. Začatek mě bavil, zajímavý námět, ale naprosto stupidní druhá část filmu mě znechutila.

Poslušně hlásím (1957)

Perfektní komedie u které se vždy pořádně zasměji. Spolu s prvním dílem srdcovka.

Zkus mě rozesmát (2011)

Na tento film jsem se opravdu tešil ale trošku mě to zklamalo. Ikdyž to tak bývá, když se na něco těším. Ale celý scénař byl takový letem světem jednoduchý. Mám rád sandlerovky, tak musím říct, ze tohle byla průměrná sandlerovka s krásnou J.Aniston, díky které byl film koukatelnější.

Revolution OS (2001)

Není to dokument pro masy, ale cílovku zaujme. Přiznám se, jako většina používám Windows, nicméně o to víc mě začátek a vývoj GNU zaujal. Fundovaní programátoři určitě zaslouží uznání, vždyt dvd přehravače, pračky a také možná váš Android je odvozen od Linuxu. Když budu hodnotit samotný dokument, slabší čtyři hvězdy.

Železný Schwarzenegger (1977)

Dokument ze zákulisí kulturistiky, který kromě ohromných svalů ničím neohromý. Podle mého nepříliš kvalitní dokument, zvláště ty vymyšlené věci okolo pohřbu Arnoldova otce. Koho tím chtěl režisér ohromit. Arnold taky nebyl největší sympaták.