Morganovi (2009)

Dvě slova: všechno špatně! Ani Sarah a Hugh Grant, který umí tyto role perfektně to neutáhli. Téměr pohádkové udobření hlavních hrdinů a nasledné chycení "superzabijáka" bylo úsměvné, bohužel v tom špatné slova smyslu. To mi bylo HBO dlužno.

V zajetí rychlosti (2005)

Příběh o motocyklovém fandovi, kterému k jeho splnění snu schází jen překonat rychlostní rekord. Hned jsem poznal, že jde o film podle skutečné události, protože všechno šlo tak hladce, až mi to hlava nebrala. Ale výkon Anthonyho Hopkinse byl skvělý. Bez něj bych musel v bodování hodně ubrat.

Zelený sršeň (2011)

Dávám plný počet ikdyž vím, že tento film se do Top 100 nikdy nedostane, zejména kvůli žánru. Ale prostě nemůžu najít žádnou vadu u filmu, u kterého jsem se skvěle bavil. Perfektní sbírka sportáků v garáži, Black Beauty s kulomety ve dveřích a skvělý pomocník Kato, který je mistr bojových umění a nejrůznějších vychytávek. Příjemný byl i výkon Setha Rogena. Bravo.

Benga v záloze (2010)

Hodně silné **** ! Super akční komedie se skvělými herci, Ferrell tentokrát válel. Mnohokrát jsem se zasmál, hlavně jak vjeli Priusem do pytle koksu! Doporučuji jako jemně akční oddechovku.

Román pro muže (2010)

Čekal jsem daleko víc. Donutil utahne 3+1 hravě, ale u toho filmu na to prostě sám nestačí. Jeho výkon se mi libil, ostatní bylo nudné, předvídatelné a nehumorné.

Bejvalek se nezbavíš (2009)

Podle názvu jsem toho moc neočekaval a moc lepších výběru v telce nebylo. Naopak na konci jsem byl příjemně překvapen. Připomínalo mi to film Klik - život na dálkové ovládání, akorát z oblasti flirtu. Nicméně procitnutí nastane podobné. Navíc bonus v podobě Michaela Douglase v roli svůdníka a guru neměl chybu.