Veni, vidi, vici (2009)

Ani nevim za co dávám tu jednu hvězdu. Snad za solidní kameru a miniroli oblibence Tomáše Kluse. Jinak jsem si případal, že se koukám na dlouhou reklamu pár desítek značek. Horší naivita české filmařiny než jsem čekal.

Cizinec (2010)

Krásné Benátky, krásná Angelina, ňouma Depp. Zvláště konec byl nečekaný a to je velké plus. To vše mě bavilo. Jen tomu něco nepopsatelného chybělo. Tím pádem silnější 3*.

60 sekund (2000)

Automobilový film mého mládi. I po pár letech se mi automobilové honičky libily, asi nejsnesitelnější Cageova role. A ten seznam aut... paráda.

V peřině (2011)

Viděno v kině a bez jakýchkoliv předsudků. A tato kombinace mi vyhovovala, milá muzikálo-pohádka s dobrým obsazením a popěvkem, který se prostě vtluče do hlavy. PS: nejvíc mě pobbavil Mádl, při skoro každém záberu, fakt těžké mu uvěřit roli snílka.

Láska a jiné závislosti (2010)

Ještě slabší než jsem čekal. A to mám dokonce oba hlavní herce oblíbené, ale ani oni, ani trocha sexu nenaplnili film něčím hodnotným.

Tohle je Sparta! (2008)

Po dlouhé době místy vtipná parodie, nijak nepřehnaná zbytečnými nechutnostmi. Od této režisérské dvojice daleko nejpovedenější kousek.

TACHO (2010)

Na odpad to zase není. Spíše ke dvěma hvězdám, ale největším nedostatkem je slabý scénář. A taky jestli si někdo myslí, že toto je film pro petrolheady tak to vůbec, z aut tam bylo opravdu málo. Jediné co bylo lepší než v hollywoodských filmech byly realistické záběry rallye z kokpitu Lanceru.

Pupendo (2003)

Po Pelíškách druhá nejlepší česká novodobá komedie. Skvělé herecké výkony a dobře jsem se pobavil. Některé scény ž jsou legendární (např. Liška a repráky here)

Drive Angry (2011)

Ze začátku to vypadalo slibně. Pršelo, super akční trailer s doporučením z Top Gearu a krásná Amber. Začátek to mělo super, ale tak trapnou druhou půlku si to nezasloužilo. Jediný kdo byl vynikajici po celý film byl William Fichtner s jeho postavou "účetního".

Moulin Rouge (2001)

Top hodnocení hlavně diky skvělým pisničkám a Ewanovi...