Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

Páradně jsem se bavil, hlavně teda uprostřed filmu. Spíše komedie/parodie než horor a to mně vyhovovalo. Neobyčejný nápad a vtip, titulní plakát o tom něco vypovídá.

(J)elita ze střídačky (2006)

Nedaleko od odpadu. 99% vtipů trapných, pokud se údery do genitálií počítá za vtipy, jinak téměř nic. Od Schneidera jsem zvyklý na něco důstojnějšího. Ale moje chyba, že se divám kolem pulnoci na Novu.

Dostaňte agenta Smarta (2008)

Nadprůměrná akční komedie se skvělým začátkem a akčním koncem. Stevu Carellovi ta role pošuka/agenta sedne a navíc krásná Anne. Lepší průměr.

Machete (2010)

Mačete - opravdu hustý film. Super atmosféra a příběh plný zvratů. Menší průzkum do zkorumpované Ameriky, kterou má pod palcem De Niro. Navíc bonus v podobě Jessicy a Lindsay.

Bitva o Černobyl (2006)

Dechberoucí dokument o opravdové katastrofě. Zaběry ze střechy reaktoru jsou strašidelné. Kdo neviděl, nepochopí.

Zombieland (2009)

Skvělá akční vyvraždovačka zoombíku. Zvláště u první poloviny filmu jsem se bavil, hlavní mužské dvojci to spolu klapalo a Emma je prostě kočka. Příjemné překvapení.

Non Plus Ultras (2004)

Velká slabota, ani jednou jsem se nezasmál a to je u komedie asi špatně. Nedaleko od českého odpadu.

Zprávař: Příběh Rona Burgundyho (2004)

Není to komedie podle mého gusta, zasmál jsem se velice ojediněle. Hvězdně obsazený film, který však ničím nevybočuje z řady.

Králova řeč (2010)

Zas tak ohromený jsem z toho nebyl. Musím uznat, že herecké výkon titulní dvojice byl excelentní a není divu, že oscarový. Ale příběh mě moc nechytl. Hezky natočený film o koktající hlavě státu.

Černá labuť (2010)

Myslím, že vše co mělo být řečeno už zde padlo. Audiovizuální dílo s krásnou Natalií po kterém jsem ze sebe nejčastěji vydal: bylo to psycho!