Chutně a levně s Láďou Hruškou (2014) (pořad)

Každou chvíli někde uslyšíte omílanou frázi, že je uspěchaná doba a lidi nemají moc peněz. Tak jak se pak můžete divit, že se prodává kuchařka, která nabízí rychlé a levné recepty. Chápu, že je in nadávat na TV Nova, která se tak nějak posouvá do role TV pro burany, tím pádem se hejtuje i to, co na této TV boduje nejvíc. Moc ale nechápu nadávání na Láďu. Lidi mu zasílají recepty, on je v TV zveřejní a uvaří, nepřijde mi to jako něco hrozného. A že není kuchař a vaří. To právě symbolizuje to, že si ten recept doma může uklohnit kdejaký jouda. Navíc to ani původně nebyl nějaký Láďův nápad a tak nějak to na něj vyšlo. Já TV nesleduju, ale Láďovi fandím, je to celkem sympaťák. Kdo nevěří, může si s ním třeba pustit rozhovor: https://www.youtube.com/watch?v=5uyYM4uXEvg

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

První 3 série je HIMYM bezkonkurenčně pětihvězdičkový seriál, po právu pasován do role nástupce Přátel. Vtipné hlášky létají vzduchem plným humorných situací jako žonglérovy kuželky. Byl to tehdy jasný člen mojí TOPky seriálů. Ovšem ouha. Čtvrtá série, jenž obsahuje nadprůměrné Interventions a parádního Naked mana také přivedla na svět zrůdy jako Best burger a podobné. Vtip se vytratil a přišla spousta předvídatelných scén vykradených z jiných seriálů. Barney pomalu přecházel z vedlejší postavy na hlavní, z polotrapáckého avšak velmi zábavného Tedova (skoro)nejlepšího kamaráda začali dělat frajera a ze seriálu se stával brak. Další série škoda psát. Až na pár majáků zábavy jako díl s Katy Perry to bylo moře nudy. Scénáristé byli snad vyměnění a hercům stoupla sláva do hlavy a začali šíleným způsobem přehrávat. Pisklavý hlas Robin když něco zapírá asi straší ve snech nejednoho z nás. Korunu tomu nasadili tvůrci tím, když po X sériích, kdy Marshall s rodiči občas promluvil, najednou přišli s informací, že je se svým otcem nejlepší kamarád a pořád si volají. Bylo to tak samozřejmě jen pro to, aby ho později mohli zabít a udělat z toho dramatickou ztrátu se smutnými scénami. Když pak Lilly přidali její naprosto nevtipnou hlášku "Where is the poop", člověk nad tím jen mávl rukou. Díly 8 série jako: Nannies, The Autumn of Break-Ups, Splitsville, P.S. I love you - patřily k tomu nejhoršímu, co jsem kdy v seriálech viděl. Veškerá "překvapení" tvůrců začala být hrozně čitelná. Seriál už nemá co dělat v mojí TOPce a i 4* jsou příliš lichotivé. Všem samozřejmě doporučím originální znění, protože nepovedený dabing ještě každému dílu hodnocení sníží, takže z toho nakonec vyjde něco těsně nad úrovní Ordinace v růžové zahradě. Mimochodem když pozdější díly vysílali zaráz se seriálem Comeback, hádejte, co bylo vtipnější? Seriál bohužel jen těží z prvních 3 sérií a zbytek dílů za víc než jedno zhlédnutí nestojí.

Jetelín (2016) (seriál) odpad!

Co to - kurva - je? Jak může TV Prima dát, byť jen korunu, za natočení něčeho tak dementního? Jsem naprosto v šoku z toho, jak moc špatný ten seriál je... A souhlasím s vitajakem v tom, že asi chtěli názvem a složením hlavních postav narážet na Čtyřlístek. Nicméně mi uniká důvod a pointa toho, proč to udělali. Těm lidem naprosto chybí soudnost a povědomí o tom, co vtipné je a co není... A chápu, že třeba někdo sleduje Ordinaci nebo Ulici, nicméně tohle snad nebudou podle mě dávat ani ti největší masochisti.

Kingsman: Tajná služba (2014)

Nějak nechápu tu zábavnost, co tu všichni zmiňují. Vtip jsem tam nezaznamenal snad žádný. Když to porovnám se Špiónem, je to o třídu horší ve všech ohledech, kromě akčních scén. 50%

Kmeny - Rap (2015) (epizoda)

Popravdě nejlepší na tomto dílu je číst ty komentáře tady, upřímně jsem se u nich zasmál (a to nemyslím ve zlým). Někteří totiž čekali od Kmenů ten typ dokumentu, kde na vás vychrlí data, fakta a reálie o české rapové scéně, které třeba nejsou tak známé a místo toho dostanou tohle. Mně osobně se ten náhled na Orionovu osobnost líbil, je to zkrátka takový ten český flákač, co má všechno v péči a když ho něco sere, tak to zapije a hotovo. Upřímně bych chtěl být u toho, když natěšení uživatelé tady z ČSFD (například Angelic-77, geklon, Romario a další) sedí u televize a s protaženým obličejem čumí na to, jak si Orel pomalu vytahuje nákup z igelitky. :D

KOMETA:FILM (Z nebe do pekla a zpět) (2019)

Jakžtakž se tomu daří hrát na emoce, ale sestříháno je to příšerně, příběh není ucelený, je vynecháno spousta podstatných věcí a neviděl jsem tam pohled nějaké třetí strany, tak ani nevím, jestli to jde nazývat plnohodnotným dokumentem. Na druhou stranu člověk na ty událost rád zavzpomíná a je jedno, jestli přes video na YouTube, nebo přes tenhle projekt.

Krotitelé upírů (2003)

Scény s Jackiem to hodně vytáhly. Zbytek filmu podprůměr. Divčí souboj - katastrofa.

Legenda 17 (2013)

Film to sám o sobě nebyl špatný, ale vadila mi do očí bijící vykrádačka Hokejového zázraku, hodně pohádkově vymyšlený a dosti zkreslený děj a samozřejmě všudepřítomný ruský nacionalismus, který je ještě větší, než ten slovenský. Potom v zápasech se fauly proti Rusům nepískaly, ale ruské fauly ano? Samozřejmě ;-). Je to udělané dost černobíle a jak pro blbečky.