Talentmania (2010) (pořad)

Ano, jen tomu dejme odpad! jen proto, že to je od TV Nova. A Prime davejme co nejvic, protoze to je uplne jina show :-D. Ja hodnotim nestranne a objektivne, takze 3* jsou akorat.

The Big Bang Theory: Unaired Pilot (2006) (TV film)

"This is not one of those stories that starts with inviting a strange chick in and then has you waking up in the bathtub missing a kidney." "And you have no trepidation about doing this." "You heard her. It's going to be fine." "She didn't say it was going to be fine. She said we could keep our kidneys."

Uteč (2017)

Říkejte mi klidně rasista, ale film podle mě trpí tím, že je určen pro jednodušší (afroamerické) publikum, a tak je celkem dost průhledný.

Voldemort: Origins of the Heir (2017)

Od fan-made filmu se většinou očekává, že bude mít mizerný vizuál, podprůměrné herecké výkony, ale fakta nastudovaná lépe než původní autorka. Tady je to naopak, efekty působí parádně, herci ujdou, nicméně scénáristi netuší, co za zvíře je ve znaku Havraspáru (ne, není to havran), nebo kdy vlastně udělal Voldemort ze svého deníku viteál. Navíc si nemyslím, že by byla Voldemortova osobnost vyobrazena správně. Z nefanouškovského hlediska bych vytkl to, že scénář působí poslepovaně a ne-příliš záživně, byť třeba scéna u Hepziby Smithové byla povedená. I tak ale doporučuju, ať se na to podíváte, třeba budete mít jiný názor.

Warcraft: První střet (2016)

Znáte ten pocit, kdy na film čekáte 10 let a pak vás nakonec moc nebaví? Že ne? Já jo. Počkám na prodlouženou verzi a pak si udělám definitivní závěr. Knihy jsem četl, ale děj mi i tak přišel nezajímavej, postavy divný a celkově takový nemastný neslaný. Uvidíme, jak dopadne pokračování s Thrallem.

Záhada Blair Witch (1999)

Nejlepši horor. Legenda o carodejnici je sama o sobe dost strasidelna, sami "herci" si mysleli, ze je pravdiva a jak asi muselo byt lidem v kine, co si mysleli, ze se koukaji na autenticke zabery. Vsem kritikum hereckych vykonu doporucuju precist si zajimavosti... Docela ster, ktery vsem radoby odbornikum na filmy takzvane "zavre hubu". :-)

Záměna (2011) (seriál)

Takový hloupý, naivní, skrz naskrz americký , věčně se zamotávající seriál, který bych přirovnal k O.C.

Zeiten ändern Dich (2010)

Jednu chvili jsem chtel dat 2*, protoze nektery dialogy jsou jak pro blbečky. Zaver si me ale dostal, takze za 4*. Na 8. mili to nema, ale s Get rich.. se to muze smele rovnat, vlastne je to trochu lepsi, protoze zde je bozsky Karel.

2012 - Mayská proroctví a kruhy v obilí (2008) (TV film)

Často tam vidí to, co vidět chtějí. Čísla v obrazcích posčítají, aby to nějak vycházelo a je to. Větu „Venku je dobro" brát jako důkaz, že bůh existuje, to je hodně divoký. :))