Terra Nova (2011) (seriál)

Od tohohle tématu jsem si hodně sliboval a je fakt, že jsme nakonec dostali něco hodně jiného. Konec série mě ale chytil a tak doufám, že pokračování přece jen bude.

John Carter: Mezi dvěma světy (2012)

No, v kině jsem u toho několikrát usnul a nevím, nevím, jestli to bylo jen tím horkem a únavou... Mimochodem v sále jsme byli celkem 4 (a ti zbylí 3 tam byli se mnou :-D). P.S.: Asi tomu dám druhou šanci.

Vyměřený čas (2011)

Buď se se základní myšlenkou filmu ztotožníte, nebo ne a pořád vám zbude slušný thriller z alternativní současnosti plný amerických muscle cars a Amandy Seyfried...

Kovbojové a vetřelci (2011)

Pejsek s kočičkou pekli dort, a protože mají rádi kovboje, indiány a v neposlední řadě i mimozemšťany, tak je do dortu nemohli nepřidat. Na konci je samozřejmě bolela bříška, ale ne tak moc, jak se dalo čekat... P.S.: Emzáci celkem povedení.

Warrior (2011)

Nevím, do jaké míry je to podle skutečných událostí nebo jak moc je příběh klišovitý. Každopádně si zapamatuju skvělý zážitek z emocemi nabitého filmu.

Věc: Počátek (2011)

4 hvězdičky, protože mám zkažené zuby. ;-)

Wu xia (2011)

Kamarád mne na tenhle film hodně navnadil, ale nakonec jsem byl celkem dost zklamaný. V první polovině filmu je jedna bitka a to ještě vypadá celkem neohrabaně. Pak přijde detektiv z Kriminálky: Kung Fu a začne dělat rekonstrukci té první bitky. Až v půlce filmu jsem s nadějí sledoval vpád mafiánů do vesnice, ale pak zase nic... Korunu tomu hlavní hrdina nasadil, když ze sebe udělal invalidu. Od té doby už jsem jenom trpěl a u finálního souboje už jsem si opravdu jen řekl WTF... Nevím, co nám autoři chtěli sdělit, ale kdyby si to ujasnili, asi by výsledek vypadal lépe. Slušné hodnocení dávám za krávy na střeše. :-D P.S.: Mělo mi být podezřelé, když jsem si film před shlédnutím proklikával a nenarazil na žádnou akci. :-(

Krize masožravců (2007)

Šílený film, ve kterém jsem se trochu ztrácel. Každopádně je to vtipné, vulgární, občas brutální.

X-Men: První třída (2011)

První film o X-Men, který jsem viděl mě příjemně překvapil tak trochu bondovský nádechem. Děj odsýpal a já se nenudil. Navíc parádní herecké obsazení. Přes objektivní kvality filmu si mě ale fenomén X-Men zatím nezískal. Schopnosti některých mutantů mi totiž přišly dost nesmyslné a celou tu bandu dohromady jakoby vymysleli pejsek s kočičkou (což ale nejspíš není výtka filmu, ale předloze).