• Fantasy

Aquaman (2018)

Konečne sa DC heclo poriadnou, vtipnou fantasy rozprávkou na ktorej vizuál sa skvelo pozerá. Nenudili sme sa ani na chvíľu... Nehľadajte tam prosím hlboké myšlienky, sadnite si, uvoľnite sa a užite si jazdu. Momoa si to evidentne užil. 80% tomu dám bez problémov.

Status Update (2018)

Ale áno, človek si spomenie na časy minulé a želá si aby mal takú appku aj on v tom čase... Myslím,že v pohode milá teen romantická komédia o chalanovi, ktorý sa potrebuje nájsť v novom prostredí, potrebuje trochu dospieť a preniesť sa cez problémy rodičov, rozchod, flákač otec atď. A pomôže mu v tom mobilná zázračná appka... typická dejová línia o tom ako sa z neznámeho stane top alfa samec školy a ktorému to všetko prerastie cez hlavu aj v momente keď už našiel to čo by za každých okolností bral všetkými desiatimi bábiku Oliviu Holt :) aj keď tá mrška Courtney nie je na zahodenie tiež ...No a v ako každej rozprávke zvíťazí dobro nad zlom, chalan sa prekoná ( bacha spoiler ), všetko napraví a získa stratenú lásku, priateľov, znormalizuje sa a žili až kým nezomreli.

Zakázaná láska (2008) (seriál) odpad!

nechápem kto môže pozerať takéto hlúposti .... zakázal by som to ... horšie ako najhoršie low cast déčko

Avengers: Infinity War (2018)

Odpad tomuto filmu môže dať iba trotl ... Dnes pozrené, výborný film, toľko nečakaných strát..síce vyhlásenia boli, že tí ktorí zahynuli sa už nevrátia..ale celkom tomu neverím.. otázne je koho budú brať za zabitého a koho za ...

Smrtonosná zbraň (2016) (seriál)

druhá séria o kus lepšia ako prvá, no mne sa páčila aj tá. zo začiatku to trochu škrípalo, ale teraz ústredná dvojica šliape ako hodinky, vzťahy sa vyvíjajú a ja verím, že nastolený trend bude pokračovať a aspoň 1-2 ďalších sezón sa dočkáme .

Valerian a město tisíce planet (2017)

slabšie tri hviezdy, za krásny vizuál, ktorý vychádza samozrejme z Piateho elementu ( množstvo oblečenia, ako u vojakov, či niektoré rasy.... hlavne to predstavovanie na začiatku veľmi pripomenulo rasu, ktorá prišla v 5 Elemente po kľúč..)... Dej je jednoduchý, veľmi skoro zistíte o čo ide a aj kto je vinníkom, no a potom je to už len o tom či ho dostanú a ako...Ústredná dvojica nie je veľmi lákavým sústom.. hlavne mužská postava sa mi tam absolútne nehodila,chcelo to niekoho charizmatickejšieho... Scenár a dialógy zbúchali tak za 1-2 dni aby mal Besson dostatok času vypiplať vizuálnu stránku filmu... áno, tá je za 4 alebo aj 5 hviezdičiek.. ale film to neutiahne...škoda, potenciál bol vysoký, moje očakávanie boli takisto vysoké no bublina veľmi rýchlo spľasla... ale i tak, pozrieť sa to dá.. berme to ako takú nedeľnú jednohubku po obede. za mňa ma 65%

Vinnetou - Vinnetou: Nový svět (2016) (epizoda)

Nie, nie a ešte raz nie ... herci nula bodov, nesympatickí, strašne hrajúci ... resp. oni vôbec hrali ? Réžia, kamera a dialógy ? pane bože ... Kým klasika sa dá pozerať aj 50 rokov po premiére, tieto tri nové časti zapadajú prachom zabudnutia už teraz... Nech im je préria ľahká ....

Vinnetou (2016) (seriál) odpad!

Tešil som sa, ale toto je len slabučký odvar a tieň minulosti ... Old Shatterhand a.k.a Lex Barker sa musí v hrobe obracať pri pohľade na uplakaného slabučkého nasledovníka ... pozriem si aj pokračovanie ale ostávam verný klasike, s ktorou sa toto nemôže ani len porovnávať...a áno budeme "pípovať" nad týmto paškvilom , ktorý nesiaha ani po členky predchodcovi ... chýba tomu okrem exteriérov všetko aby to zaujalo - humor, Old Shatterhandova silná rana, ani nový Winnetou nie je príliš presvedčivý... a Sam Hawkins tam vyzeral ako dáky tupý mýval ... Toto nedosiahlo ani úrovne tých slabších starších dielov ..

Za sklem (2016) (seriál)

prvý postreh : pane bože .... ešte som len začal pozerať a už ma bolia oči ... hrozný, chaotický strih a tá kamera .... scéna policajnej akcie, zábery naháňačky, potom boj ...totálne amatérsky prevedené ... uvidíme čo dej a ostatné napovie v ďalšom priebehu Hlavné postavy povedzme OK , vedľajšie to bol vo väčšine prípadov hrôza a des ... Napr. tá objemnejšia devenka , ktorá sa snažila hrať reportérku s mikrofónom za policajnými páskami a mykala s rukou zo strany na stranu ako keby mala záchvat...a ten výzor v tvári stál tiež za to ... uvidíme čo povedia ďalšie časti .

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Musel som dat 5 ... aj ked na rovinu , je to priemer ... Snyder toto nezvladol ale vobec ... ale na druhu stranu nezasluzi si film ani hodnotenie odpad, ci za 1 hviezdu :) .... nuz , budem sa modlit aby Justice League bola podstatne lepsia pribehovo a hlavne aj strihovo ...