Afrika (2013) (seriál)

Nádherně natočené a možná i lepší, než Zázračná planeta.

Sin City - město hříchu (2005)

Hartiganův příběh špičkový, ostatní bohužel jen průměrné, možná je to tím, jak jsou si všechny podobné, ale je to pěkně stylizované. Prodloužená verze mi po letech sedla o dost víc.

Domek z karet (2013) (seriál)

Lepší asi seriál z Bílého domu být nemůže, ale prostředí politiky je trochu svazující. Co se týče charakterů a hereckých výkonů, tak to nepotřebuje komentář. Hlavní hrdina je pomalu horší, jak Hitler a doufám, že dostane křeslo. :-) „Democracy is so overrated.“

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Jasně, takže Godzilly lezou pořád ze stejného místa, proto místo toho, abysme tam namířili arzenál naváděnejch raket, tak postavíme transformery jak HOVADO, aby si s nima mohli dávat pěsťáky, protože to je kůůůl! Toliko k příběhu, když tohle překousnete, tak je to vcelku svižná a vizuálně pěkná podívaná, to zase jo.

Jasmíniny slzy (2013)

Ale jo, milý, vtipný, parádní hudba, mně se to líbilo a vůbec jsem se nenudil. Cate samozřejmě první třída.

Klondike (2014) (seriál)

Jako hodně slušný, ale trošičku klišé se asi v těhle příbězích nevyhnete. A na to, že jde o Diiscovery, překvapí i pár logických chyb. 75%

Život Adèle (2013)

3 hodiny filosofického kecání, špaget a erotických scén. Ze začátku dobrý, ale pak už to nudí, jelikož film vede odnikud nikam. Dobré herecké výkony, ale 85%? To ne... Ještě scény ve školce jsou moc fajn natočené.

Lásky čas (2013)

Geniální i obyčejný, podle toho, v jakém jste zrovna emočním rozpoložení.