Spotlight (2015)

Po 20 minutách jsem to chtěl vypnout, ale jsem rád, že jsem zůstal, vyklubal se z toho povedenej a poučnej film.

Steve Jobs (2015)

Film pokrývá pouze malou část Jobsova života a to ještě velmi zkratkovitě, vlastně jen v prostřizích před jeho vystoupeními, kdy se jako na potvoru ty nejdůležitější věci dějí přesně před vstupem na jeviště. To je samo o sobě dost blbej nápad. Knihu od Isaacsona jsem četl a je skvělá, ale film to nechytil za správný konec.

Room (2015)

Pěkně, až se někdo z našich filmařů zase začne vymlouvat, že na dobré filmy jsou potřeba peníze, měl by si pustit tohle.

Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň (2005)

První díl není tak špatnej, jak se říká, já jsem se celkem bavil, bohužel pokračování už jsou jen vykrádačky sebe sama a Pána prstenů. Celá Narnie taky dojela na dost špatnej casting hlavních rolí, snad kromě Lucy.

Marťan (2015)

Tak se mi zdá, že v NASA neděljí nic jiného, než nadšeně jásají. Ne že bych to počítal, ale tenhle film v tom asi trhnul rekord. JInak jsou zde samí sympatičtí a fajn herci, ale měl jsem paradoxně problém s nedostatkem Matta Damona a a žádné obavy o něj. Představoval bych si to více Robinsonovsky osamělé.

Terminator Genisys (2015)

Má to svý momenty, ale jako by jediná scéna z toho filmu nedávala smysl. 50%

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Šílenství! Já na ty letní blockbustery moc nejsem, ale tohle je nejlepší film minimálně za poslední rok.

Dědictví aneb Kurva se neříká (2014)

Byl to těžkej výkon, ale hecnul jsem se a toto dílo od laureáta medaile Za zásluhy I. stupně jsem přetrpěl do konce. V hlavě mi utkvěla jen jedna scéna a to hned ta první, to je totiž vysvětlovačka jak vystřižená z příručky "Co nikdy nesmíte natočit". Btw. něco podobného je dobře zparodováno ve filmu Trhák. Na odpad to ale není, pár hezkých leteckých záběrů. 30%

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (2014)

Překvapivě jsem se bavil, po ultraslabém teen prvním díle, který byl jen o aréně, se na to dál dá celkem koukat. Už Vražedná pomsta byla hodně zábavná a na posledním díle mi vadí akorát dělení, díky kterému byl závěr takový rozplizlý, uvidíme, jestli Part 2 bude víc akční a překoná druhý díl. Jinak nemám s 3* problém,. Překvapily mě fakt kopice mrtvol, ta atmosféra není špatně rozehraná.

Poslední chlap na Zemi (2015) (seriál)

Strašně zabitej potenciál blbýma vztahama. První tři díly super, člověk se nasměje, ale dál to nemá cenu a je to jen o trapným dobývání ženský.