Televizní noviny (1994) (pořad) odpad!

....Kterou vám jako první přinesla naše televize...byli jsme první, kdo upozornil...jehož je naše televize mediálním partnerem...na podzim chystáme nový grafický háv...nové seriály na našich obrazovkách...naše kolegyně se vdává s...máme suprepickou reportáž o povodních a hraje v ní Apocalyptica....potřebujem něco suprmegasmutnýho, hoďtě do těch záběrů mozartovo requiem, ať si babky pobrečej...bla bla bla, kecy, lháři....a ještě k tomu ten bulvár a uklidňující kraviny šlohnuté z youtube na konci. Jo, hold zpravodajství...

Muži, kteří nenávidí ženy (2009)

Velmi neobvyklý thriller se zvláštním pohledem na věc. Do konce jsem se nemohla odtrhnout. Jo a Noomi má tak krásné oči...doufám, že ji ještě uvidím někde jinde, tady vyloženě fascinovala.

Souboj Titánů (2010)

A jako beze srandy, jděte s tím už někam. Vydupaná sezóní hvězda se strojkovým sestřihem a typicky fádním xichtem hopsajdá v "antických" (pche!) kulisách (chápu, že Worthingtonovi by antické kudrliny neslušely a von je po tom Avatarovi tak oblíbenej, že ho tam prostě nacpou, typ netyp), nikdo, ale opravdu nikdo z bohů (oni se třpití..ježkovy voči!) nebo monster nemá tu důstojnost a vážnost, všichni jsou tam směšní až běda. Čarodějnice vypadají jak od Del Tora, Kraken zas jak z Doomu a Medusa je počítačová až na půdu. K tomu spousta patetických dialogů, naprostá nevědomost o nějaké antické stylizaci, nezvládnutost některých triků a prostředí (a to prosím v dnešním věku, s takovou propagací a navíc 3D) a tááhlá klišovitá nuda. A sic nejsem žádnej obhájce původní filmové verze (viděla jsem ji snad jen jednou zběžně v jedenácti - co nejdřív to napravím), tak tohle se mi opravdu, ale opravdu nelíbilo. A tu narážku na sovu si strčte někam, nejste hodni.

Krajní meze (1995) (seriál)

Spolu s Aktami X seriál mého dětství, takže se neubráním nostaligii. Má své silné i slabé chvilky (někdy vyloženě blbé a hloupé), ale jako celek se jedná o něco, co nemá mezi seriály obdoby. Milovníky sci-fi literatury potěší, když občas poznají svojí oblíbenou povídku. Jen nevím, co by to bylo bez pana Lukavského.

Vodní svět (1995)

Jeden z těch blbých filmů, kterej vlastně máte rádi, ale skoro se to stydíte říct.

Hellsing - Hellsing I (2006) (epizoda)

Song Gradus vita je....skutečně grandiózní! Bohužel, musím říct, že je to asi to nejlepší na tomhle prvním díle.

Hellsing - Hellsing VII (2009) (epizoda)

Ano, v tomhle díle se vlastně nic neděje, je to jen jeden megamózní souboj v sídle Hellsingu, ale musím říct, že jsem si ho zatraceně užila. Odpusť, Victorie, že jsem tě dřív neměla ráda, teď tě miluju!

Hellsing - Hellsing VI (2009) (epizoda)

Trvalo mi to, ale díky tomuhle dílu mám najednou Seras ráda! Zezačátku naprosto skvělá jízda s mohutným zbraňovým arzenálem a zeppelíny....no a ty titulky na konci by si taky zasloužily hubičku. A jde to i bez Alucarda.

Hellsing - Hellsing V (2008) (epizoda)

Na ja, bez Alucarda je to polovičatý, ovšem ten Willis nemá chybu. A Integra je v tomhle teile majstštyk.

Hellsing - Hellsing IV (2008) (epizoda)

Krvavá variace sexu oblíbenkyně Rip vs. Alucard za zvuků německé opery a vzducholodě nad Londýnem...velmi mocné!