Muži, co zírají na kozy (2009)

Velice fajn a osvěžující. Pustila jsem si to hlavně kvůli námětu, to paranormálno a tak, ale počítala jsem s tím, že to bude blbost. No, a teď jsem mile překvapena. Spoustukrát jsem se upřímě zasmála, herci si to užívají a celé je to vkusně ujeté. Ale nejlepší jsou ty kozy, z těch oči nespustíte.

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Nuda. Ale při některých mometech v závěru jsem se musela i s smát, protože taková blbost v jednání postav se jen tak nevidí. Přesto to není špatné, věřím, že pro ty, co westerny rádi, to je fajn film, pro nás ostatní je to otázka, kdy film už skončí.

Všude dobře, proč být doma (2009)

Tohle se nepovedlo. O čem to bylo? Měla jsem se smát nebo být snad dojatá? Ani jedno se nestalo. Dialogy jsou nesmírně pitomé, stejně jako všechny postavy a děj. Nuda, nuda, nuda, klišé bez příběhu či myšlenky. Nevermore.

Narušení (1999)

Silné, i když je to jedno velké klišé. Angelina je fantastická a i ostatní děvčata stojí za uznalé pokývání hlavou. Nebude mi vadit pustit si to znovu.

Mnichov (2005)

Je mi líto, pane Spielberg, ale tenhle film mě nechal chladným. Možná je to svým tématem - teroristi a sport mě zkrátka nebaví. Ovšem hudba a herecké výkony jsou skvělé.

Stalker (1979)

Nevím, co to bylo a ani to nechci vědět. A ono je to vlastně celé jedno. Pro duševní nakrmení se stačí jen dívat. Přesto nevím, jestli někdy budu schopná pustit si to podruhé. Ps: Tak tady odtaď brali tvůrci Half Life 2 inspiraci pro to úžasné prostředí!

Vanilkové nebe (2001)

Americká a řádně zameričtělá předělávka daleko zajímavějšího a poutavějšího filmu Otevři oči. Narozdíl od něj tohle celé působí těžkopádně a nesympaticky, vše je přizpůsobené oku a mozku amerického diváka (dialogy, postavy...) a tak se z původně velice zajímavého námětu stává průměrná příběhová rozvláklina, co chutná jako týden používaná žvejkačka.

Moon (2009)

Rovněž se mi vybavila Kubrickovo Odyssea a Sunshine, avšak oproti těmto klasikám je tohle hodně nudé a předvídatelné. Ani prostředí nenabízí nic nového, otázka klonování je sice zajímavá, v prvních mometech tohoto filmu i poutavá, ale jakmile se přehoupneme do další části, opět vidíme to, co bylo viděno již několikrát a mnohem lépe.

Útěk z New Yorku (1981)

Skvělá atmosféra temného New Yorku. Velice příjemná oddechovka, sice mnohokrát hluchá a nudná, ale k brambůrkům za sobotní dvaadvacáté hodniny perfektní.