Něco z Alenky (1988)

Jediná pravá Alenka v celé historii kinematografie. Nejpůsobivější, nejděsivější a nezapomenutelná. Tu noční můru z dětství už nezaženu.

Kostnice (1970)

Někdy to chci vidět opilá, to pak musí být zážitek.

Spiklenci slasti (1996)

Skvěle lehce úchylné, pravý Švankmajer, bohužel delší, než by bylo záhodno. I když to čekání na pointu perverzností lidiček člověka drží až do konce, sestřihání by neškodilo.

Andy Goldsworthy (2001)

Promítnuto ve škole vrámci plenéru...a celá třída ztichla. Skvělý náhled, který by byl působivý i beze slov. Hudba: Fred Frith.

Spojenec (2006)

Velmi povdený a celkem neobvyklý film o bankovním přepadení. Dobrá práce.

Star Trek V: Nejzazší hranice (1989)

Nějak strašné to není, jen únavné, nedomyšlené a hloupé. Ale ne tolik, fanoušek si trochu zanadává, ale stejně bude rád, že zase vidí ty prošedivělé hrdiny a normální člověk to s kroucením hlavy vypne.

Kick-Ass (2010)

Nezmůžu se na nic lepšího než - to byl k*rva fakt nářez! Bezchybný a Hit-Girl válí.

Star Trek IV: Cesta domů (1986)

Johó, Startrekovský film jako tutová komedie! Po (nebo spolu s) The Motion Picture ten z dobrých filmů staré série. Bavila jsem se a smála tak, jak u Star treku ještě ne (a to se u seriálu směji normálně), zvláště Spockova konfrontace se starou dobou se povedla. Jen výtku bych měla ke konci. Ty mimozemské verlyby by mě vážně zajímaly a on se člověk nakonec o nějaké pointě vůbec nic nedoví.

Megaopravy (2008) (seriál)

Skvělý pořad o velkých opravách skutečně velkých věcí, o kterých normání člověk ani nemá ponětí aneb: "Proč zase nejde televize? - Prej mění anténu - A co jim na tom tak dlouho trvá!" Sympaťák 'Kozí bradka' ukazuje lidem zábavným i poučným způsobem práce a věci, o kterých by si málokdo pomyslel, že to může být až takhle složité, nebezpečné, a že to vůbec existuje. Děkuji!