Mlha (2007)

Božéééé můj božéééé ten konec... Ne, to se prostě nedalo už vydržet... musel jsem, prostě jsem už musel otevřít stavidla... nešlo to jinak...:( Úžasné hororové sci-fi. A ať si říká, kdo chce, co chce... pro mě byl tohle absolutně nejlepší Frank Darabont co jsem kdy viděl.

Počátek (2010)

Už když jsem viděl trailer, řekl jsem si - kurňa, to by mohla být dost dobrá pecka a ještě k tomu od Temnýho Rytíře "Chrise" Nolana. Na to bycho mohli vyrazit do kina... kdyby to byl ( s prominutím )"shit" nic se neděje, každý "rejža" nějakou tu "hovadinku" má. A ejhle po 148minutách naprosto uchvácen a dojat... Velké mistrovské dílo Velikáná filmu Mr. Christophera Nolana. (Dnes už se nebojím říci ani režisérské Legendy!) p.s. Hans Zimmer svým soundtrackem boduje jako nikdy!

Drive (2011)

Ryan Gosling( alias Driver )jako nájemný řidič gangů... patří určitě do TOP 10. Soundtrack je naprostá špička, už jen za něj je ***** hvězd.

Mezi vlky (2011)

Ještě pořád to rozdýchávám, už skoro čtvrt roku... A pořád nevím, co bych napsal. Snad jen, "že je to pro mě jeden z nejvíc nejlepších filmů" A to, co předvádí Liam, my bere dech... o závěrečné scéně radši ani nemluvím! To je ten důvod, proč je tento film tak vyjímečný... protože posledních 5minut filmu je krásný, úžasný, dojemný, neskutečný... Je to jeden z důvodů, proč se vlastně na ty filmy díváme... protože tohle nikde jinde neuvidíte. Nikde jinde vám nebude běhat mráz po zádech, až se z toho samy rozbrečíte. "This is a reason..."

Rychlejší (2010)

Pořád ta stejná písnička dokola... Bouchač Johnson, je propuštěn z vězení a jde vstříc pomstě. Nic víc, nic míň...

The Doors (1991)

Film natočený podle knihy Jerry Hopkinse a Danny Sugermana - Nikdo to tu nepřežije ( No one here gets out alive ) Pohled na boha Jima Morrisona, jako lídra legendárních The Doors. K tomu všemu režisér Oliver Stone, to nemohlo dopadnout jinak, než za plný počet bodů.

Dobré ráno, Vietname (1987)

"Gooooood Mooooorming Vietnammmm!!!" Můj oblíbenec Robin Williams v roli diskžokeje, přijíždí do Vietnamu, coby šoumen a velký milovník skvělého Rock and rollu. Pohled na válku ve Vietnamu z trochu jiného pohledu. Každopádně naprosto jedinečný film.

Detroit Rock City (1999)

Kiss a Detroit Rock City - to už mluví samo za sebe. Aneb cesta čtyř nadšených teenagerů, co udělají cokoliv, aby se dostali do Detroitu na koncert legendárních "Kissáků".

Černý déšť (1989)

Michael Douglas v jedné ze svých skvělých rolí. Co by polda z NY City, co se s parťákem (Andy Garcia) vydává, až do země vycházejícího slunce, za uprchlým vrahem a členem Japonské mafie.

Černí baroni (2004) (seriál)

Ale kdepak, kdepak... Hryc prostě není Landovský a Holub už vůbec ne Vetchý. Tohle se vážně nepovedlo - bída.