• Hudební

Gympl s (r)učením omezeným (2012) (seriál) odpad!

Seriál totálně bez nápadu a špetky vtipu! Snažil jsem se na to několikrát koukat, ale nevydržel jsem u toho dýl než 10 minut. Prosím už žádné podobné seriály. To je snad za trest!!!

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Po dlouhé době jsem se u nějaké komedie pořádně pobavil. Prcičky mám rád už od prvního dílu, ale tenhle film je ze všech nejlepší a právem má tak vysoký hodnocení.

Probudím se včera (2012)

Po (hodně) dlouhé době jsem se přesvědčil, že Češi ještě umí natočit skvělou komedii!!!!

REC 3: Počátek (2012)

Pokud bych to bral jako samostatnou hororovou komedii a parodii na zombie filmy, tak by to docela ušlo, ale je to další film ze série REC a v porovnání s ostaními opravdu nepovedený. Paco Plaza se vydal špatným směrem!

Bastardi 2 (2011)

Dvojka mě zklamala! Když jsem se koukal na trailer, doufal jsem, že by to mohlo být lepší než jednička, ale nakonec se to propadlo hluboko pod ní. Příběh filmu mi přišel jak epizoda z nějakého béčkového krimi seriálu a nejvíc mě dostali otřesné herecké výkony i u herců, od kterých bych to nečekal...

Nadějný rok (2011)

Průměrná komedie, která možná místy pobaví, ale člověk na ní velmi rychle zapomene. Takových filmů mají Martin, Black i Wilson na svém kontě spoustu.