Wrestler (2008)

Začátek pro mě nic moc - první půlhodinu jsem trávil přemýšlením jestli jsou větší voli wrestleři nebo lidé, kteří se na ně chodí dívat ( nejspíš amíci obecně :-) ). Navíc mi to hrozně připomínalo posledního Rockyho. K závěru se ale vyjasňuje a na čtyři hvězdičky se celkové hodnocení nakonec s chlupem vyšplhá. Jen by Darren mohl pro změnu zkusit nějaký nový záběr jdoucího člověka, ten přes zátylek už mi přijde trochu ohraný.

Souboj cti (1996)

Jednoduchý příběh nijak neuráží a hlavně zbytečně neodvádí pozornost od toho hlavního - výborných soubojů :-)

Ostrov (2005)

Akce ujde, ale očekával jsem poněkud víc - tenhle film je prostě jenom akce, děj je nechutně předvídatelný a od začátku spěje k jasnému, klišovitému konci, takže po prvních asi 30 minutách už jsem se jenom nudil... Postavy jsou tak zoufale šablonovité a všechny dějové události tak očekávatelné že akce nemá šanci celkový dojem zachránit..

Kobra 11 (1996) (seriál) odpad!

Připadá mi, že se Němci opravdu snaží natočit kvalitní seriál.- mají k tomu všechny ingredience: dva sympatické hrdiny s cool hláškami, scénáře jednotlivých dílů odkoukané z hollywoodských akčňáků, honičky, spoustu výbuchů,... Ale výsledek bohužel působí jako kdyby se někdo zoufale snažil natočit kvalitní seriál ale zkrátka se mu to nedaří ať dělá co dělá... Patos a umělost z toho jen čiší..

Záchranný člun (1944)

Často to na mě působilo příliš nereálně, nesouvisle - spíš dvě a půl hvězdičky......

Trhák (1980)

Tohle byl můj první film, který dávali až po večerníčku a směl jsem se na něj dívat..:-)

Bojové nasazení (1986)

První půlka je za 5 *, větší frajer než seržant Highway už je jen Eso Rimmer...:-) Bohužel od chvíle kdy se Highway jen tak mimochodem najednou objeví ve vězení se film začíná rozpadat, objevují se krátery ve scénáři, oslí můstky, dynamičnost a zábavnost první půlky jako by se vytratila....

Loď duchů (2002)

První scéna je z celýho filmu nejlepší, pak to jde čím dál víc z kopce

Farma zvířat (1954)

Místy docela mrazivá "pohádka". Jen je škoda že konec nebyl stejný jako v knížce