Charlieho andílci (2000)

Dám štyri a to z nasledovných dôvodov. Cez všetku stupiditu a až blondýnkovskú naivitu scenára je to celkom fajn zábava na nedelu poobede.A páni, ruku na srdce, už len kvoli Cameron Diaz.

Post Coitum (2004) odpad!

na tomto filme sú dobré len následujúce veci: - má len 90 minút, čiže divák dlho netrpý - a skvelá pesníčka od Richarda Krajča na konci

Snílci (2003)

sex, joplinova, hendrix, eva green, filmy, francuzsko a cigarety. existuju na svete lepsie veci?

Bazén (2003)

čo do žánru je to to najlepšie čo máme možnosť vidieť, čo celkovo je to pre niekoho ťažko stráviteľná dráma so skvelou Ludivine Sagnier a geniálnou hudbou. zastavam sa nazoru ze takto nejak si predstavujem dostojny remake zakladneho instinktu, lepsie povedane, takto by vyzeral zakladny instinkt keby ho natocil david lynch.

Crash (1996)

Ukážka špičkového filmu. Je to neuveriteľne úchylné, bizarné a neskutočne skvelo natočené. David znova dokázal že v jeho filmoch nikto zle nevie hrať. Názorný príklad je fantastický Elias Koetas.Jediné čo filmu vyčítam je občasná kostrbatosť scenára, je to škoda, pretože takto je to u mňa IBA jeden z najlepších filmov vôbec, ktorý má niečo, čo má len máloktorý film, niečo skutočne čo je u filmoch ojedinelé. Napíšem keď ma napadne ako sa tomu hovorí.

Quills - Perem markýze de Sade (2000)

jeden z najmocnejších filmov ktoré som kedy videl, virtuózne výkony, úžasná hra a absolutne geniálny rush.

Harry Potter a Ohnivý pohár (2005)

PO vsetkych strankach lepsi jak trojka, a predsa o stupen slabsia. Filmu prospieva temna atmosfera a obsadenie Ralpha Fiennesa ako Voldemorta povazujem za najlepsi tah od natocenia filmu Historie Nasilia. Aj ked mi to zo zaciatku pride neskutocne uponahlane, na druhy krat sa mi to pacilo viacej. Pre fanusikov mozno sklamanie, pre priemerneho divaka uchvat.

King Kong (2005)

Cakal som od tohto ovela ovela viac. Co som dostal? Klasicky americky velkofilm s prisernym soundtrackom, kostrbatym scenarom, niektorymi naozaj nevydarenymi efektami(exteriery a voda/. Najviac ma sklamal Adrien Brody ktory tu nehraje ako herec co pred par rokmi dostal oskara, absolutne zbytocna a za vlasy pritiahnuta a nechutne odveci mi pride part Jamieho Bella. A 187 minut, nech sa na mna Peter nehneva... Cez to vsetko, King Kong je uchvatny film. Pred KOngom sa sklaniam, kus dobre spravenej roboty a myslim ze aj PJ by si dal podla mna viac nez zasluzene ****. Oplati sa vydiet, len si nedavajte naroky prilis vysoko.

Medená veža (1970)

je to vynikajúci film, aj keď je už poznať vek.

Batman začíná (2005)

jediná zlá vec na tomto filme je že raz skončí.