Spider-Man: Bez domova (2021)

Nový přírustek se Spider-Manem je ultimátní, dechberoucí, dojemný nostalgický, ALE... Bohužel až tak v druhé polovině filmu. Do té doby je to obsahově víceméně prázdné, až to místy připomíná komedie pro puberťáky. To ovšem nemění nic na tom, že se jedná o nejlepší díl ze Spideyho MCU trilogie.

Red Notice (2021)

Tak rychle přesouvání se po zeměkouli, jako tady, v žádném jiném filmu neuvidíte! A ne není to lákání na největší plus... spíše naopak. Dále, říkal jsem si, že The Rock a Reynolds si asi budou skvěle notovat, ale nestalo se a to jejich "popichování" spíše lehce vadilo než bavilo. Film vizuálně vypadá famózně (ikdyž ano je to z většiny všechno digitální), všechna ta výrazná jména potěší, ale neuvidíte nic, co už jste nikdy neviděli, a za tak moc peněz je to ohromná škoda.

Tlapková patrola ve filmu (2021)

Pro mého tříletého syna momentálně nejoblíbenější pohádka, která u něj předčila i seriál. Pro mě zcela průměrný fajn animák, který je po celou dobu příjemný.

Rogue Hostage (2021)

Pan režisér má očivodně rád dědu Malkoviše a nemá rád svoje diváky, jinak by s ním nenatočil v jednom roce hned dvě záchodové záležitosti. Jednu hvězdu přihazuji za účast Tyrese Gibsona a MJW, i když tu nic světoborného nevytvořili.

Chaos (2021)

Chaos Walking měl potenciál k tomu uspět. Najdete tu řadu známých tváří a zajímavý postapo svět, u něhož je škoda že jsme jej nemohli poznat víc - Respektive mohl být daleko rozšířenější. Dále některé herecké výstupy byly na nervyjdoucí, především projevování hlavního hrdiny. Jinak to vyloženě špatné nebylo, příběh nebyl úplně zle nastavený jen zpracovaný mohl být o fous lépe.

Na krok od nebe (2011) (seriál)

Velmi příjemá podívaná ve stylu naší české Policie Modrava. Odpočinkové tempo a krásné exteriéry dávají seriálu určitě navrch. Terence mě mile překvapuje že na svůj věk má tolik elánu a energie, navíc zde sem tam rozdá pár ran z nostalgie. Jo, mít takového šikovného dědečka, to by bylo... Úprava!! Dokud v seriálu vystupoval Terence Hill, bylo to fajn, ale s jeho odchodem měl celý seriál po třetí sérii skončit. Dokonce tomu i napovídala ta rozlučková atmosféra a Terencův závěrečný komentář. Ale já ne, já se musel koukar´t dál a popravdě jsem strašně zklamaný. Nevadí mi nový ústřední hrdina, ten je docela simpaťák... co mi ale vadí jsou neustálé komisařovi vztahy a rozchody ala Esmeralda a podobné telenovely. Takto to bohužél dopadá když něco včas neskončí.

The Kid (2018)

Dobrý fight, nic víc.

Kdo mi jde po krku (2021)

Dobře, 2,5 hvězdičky, abych nebyl moc přísný. Faktem je, že ten film se těžce nepovedl a já se většinu času nad vyrovnávaním se hlavní hrdinky s traumatem, vyloženě nudil. 1.Angie já mám rád v akčních filmech a tohle se spíš hodilo do nějakého psychodramatu. 2. Aiden už ztvárnil mnohem lepší a drsnější záporáky. Moment kdy mě to začlo lehce bavit nastal až u závěrečněho fightu který ale taky nedopadl nejlíp. Škoda, snad příště...

Poslední žoldák (2021)

Kdyby to natočil v 80. letech Belmondo, mohl by v té době z toho být megahit ale bohužél tedy pro tento film se píše rok 2021 a laťka kvalit filmové tvorby je nastavená sakra vysoko. Takže pokud Van Damme nezačne točit s Nolanem nebo nenastoupí na palubu seriálu Hry o trůny, tak se obávám že nálepku Béčkového herce jen tak nesundá. Všechna čest mu že se snaží takhle kdyby se snažili jiní jeho kolegové byla by to paráda. Já mám oldschool filmy rád navíc to jede s docela dobrou hudbou bitky nejsou vyloženě špatné a kupodivu mu i komedie docela sedí. Myslím si že skalní fandy to nezklame

Major Grom (2017)

Na amatérský kraťas dost dobrá akce, zajímavé pojetí hlavního hrdiny, který byl směsicí Sherlocka, Batmana a trochu Jamese Bonda. Jen ten humor mě chvílemi přišel trapný ale fakt jen malinko. A plusový bod za parodování prvního kurýra