Willoughbyovi (2020)

Po dlouhe dobe me neco zase fakt bavilo, sjeli sme to jednim dechem cela rodinka

Milosrdné lži (2010)

Tak tohle me fakt dostalo... nemam co vytknout. Drama mezi prateli, komedie ani omylem.

Muž jménem Ove (2015)

film, kterej ve mne po delsi dobe zanechal fakt prijemnej pocit

A Walk in the Woods (2015)

Prijemne stravenej cas. Zadny moudra, zadny zbytecny kecy, super hlasky, na nic si to nehraje, vsechno uveritelny...

Největší showman (2017)

Nijak neprozivam muzikaly, ale na tomhle filmu me nadchlo prakticky vsechno, sedl me jak pr*el na hrnec. Krasny pisnicky, prijemnej jednoduchej dej, zabava, herci, kratka stopaz… soundtrack sem uz otocil tak 20x.

Transformers - Roboti záchranáři (2012) (seriál)

Je to sice strasna cipovina, logiku ty epizody moc nemaj atd... ale synek kolem 3 let na to chtel koukat porad... narozdil od Rakosnicku, Kremilku a Vochomurek apod. A proc to poustet detem? za me staci, ze je to bavi, navic roboti vzdy pomahaji lidem a spolupracuji... takze i ta vychovna hodnota tam jde najit. Pokud ma maly dite rado transformery, tak doporucuju.

Barney a jeho přátelé (1992) (seriál)

Byt ja uz osobne nejsem schopnej Barneyho vystat, Moje deti to zraly nekdy mezi 2 - 4 rokem. V 5ti letech zajem mirne ochabl. Uci v tom deti logicky myslet, barvy, tvary, pocitat, zapojuji je do deje, uci slusnymu chovani apod.